Rize Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

RİZE BELEDİYESİ PERSONEL HAKLARI

Rize Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Rize iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Rize, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Rize Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Rize Belediyesi Hakkında

Rize Belediyesi Rize il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Rize Belediyesinin mevcut belediye başkanı Rahmi METİN’ dir.

Merkez nüfusu 2021 yılına göre 150.414.

Bu nüfus, 73.772 erkek ve 76.642 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %49,05 erkek, %50,95 kadındır.

Rize Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Rize Belediyesi, Rize ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Rize ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Rize Belediyesi Çalışma Koşulları

Rize Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek Molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Rize Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Rize Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Rize Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Rize Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

  • Rize Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
  • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
  • Rize Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
  • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Rize nin İlçeleri

Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere · Pazar

Rize İş lanları için Tıklayınız.

6 yorum

  1. 4 yıldır özel firmalarda çevre mühendisi olarak görev yapmaktayım.Kendi yöremde belediyenizin ilgili alanlarında çevre mühendisi olarak çalışmak istiyorum.Değerlendirirseniz memnun olurum. Saygılarımla 05426727355

  2. butun ehliyetlerim src3 piskoteknık src5 var. işe ihtıyacım var.ıtfaye yangın sondurme belgem var er olarak sofer olarak degerlendırırsenız cok memnum cok sevınır mutlu olurum saygılar savaş cerman 0538 223 4863

  3. butun ehliyetlerim src3 piskoteknık src5 var. işe ihtıyacım var.ıtfaye yangın sondurme belgem var er olarak sofer olarak degerlendırırsenız cok memnum cok sevınır mutlu olurum saygılar savaş cerman cayeli 0538 223 4863

  4. Merhaba 4 yıl üstün başarı belgesi alarak türk silahlı kuvvetleri nde çalıştım Suriye’de şuan işsiz olduğumdan güvenlik ve zabita olark değerlendirirsiniz çok memnun olurum saygılarımla 05340511972

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*