Ritz Carlton İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ritz

Ritz Carlton personel alımı yapacak!

Ritz Carlton iş başvurusu yaaparak sizde Ritz Carlton’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ritz Carlton personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ritz Carlton eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ritz Carlton insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın 65 ülkesindeki 2600’ün üzerindeki oteli ve 128000 çalışanı ile dünyanın önde gelen konaklama şirketi Marriott International Zinciri’ne bağlı The Ritz-Carlton Otel Şirketi’nin bir mensubu olan The Ritz Carlton, İstanbul, 244 odası, Çintemani restoranı, balo, toplantı, konferans salonları ve Laveda Spa ile konuklarına hizmet vermektedir.

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği Ritz-Carlton’da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt etmekteyiz.

Hizmet profesyonelleri olan Hanımefendi ve Beyefendilerimiz, Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyetini arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederlerler.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*