Reysaş Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

reysas-lojistik-is-basvurusu

Reysaş Lojistik İş Başvuru Formu

Reysaş Lojistik İş Başvurusu yaparak Reysaş Lojistik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Reysaş Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Reysaş; 1989 yılında merkezi Ankara’ da olmak üzere sınırlı sayıda tır, kiralık oto, sınırlı sayıda personel ve kısıtlı faaliyet alanları ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Takip eden 5 yıl içerisinde hızla büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Reysaş, müşteri sayısını arttırmış ve daha ilk yıllarında tır sayısını 120′ ye çıkarmıştır. Bugün itibariyle, 1500′ ün üzerindeki araç sayısıyla faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

Reysaş; oto taşıma, lojistik, uluslararası taşıma, akaryakıt taşıma, forwarding, depolama gibi lojistik sektöründeki diğer hizmetleri ile yurt içerisindeki faaliyetlerinde, lojistik hizmetlerinin payını arttırmış ve yurt dışı taşımacılığa da başlayarak kısa süre içerisinde büyümüş ve gelişmiştir. 1994 yılı sonunda ulaşılan sefer sayısı 3000′ in üzerinde olmuştur.

Reysaş, teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak sektörde, araç takibinde uydu sistemi kullanan ilk firmadır. Kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetler bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.

İleri teknoloji ile donatılmış soğukhava ve tekstil depolarında barkod ve RF (radyo frekans) sistemleri ile depo yönetimi yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Otomotiv sektöründe, JIT(Just In Time) dağıtım ve toplama operasyonları gerçekleştirirken müşteri ve müşterinin tedarikçileri ile internet tabanlı uygulamalar (Oplog-Optimization Logistics) kullanarak elektronik ortamda bilgi transferi sağlamakta ve araç/yük optimizasyonu yaparak maksimum kapasite kullanım ve performansı gerçekleştirmektedir. Ayrıca kullandığı sürücü takip sistemi (Poliroute) ile sürücü, yükleme ve boşaltma sürelerinin performansını izlemektedir.

Açık Pozisyonlar

No Pozisyon Şehir
1 AVUKAT İstanbul Anadolu
2 İNŞAAT TEKNİKERİ Kocaeli
İstanbul Anadolu
3 MUHASEBE UZMANI İstanbul Anadolu
4 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ Kocaeli
5 MALİ İŞLER DENETİM MÜDÜRÜ

İşe Başvurma Yolları

Reysaş’a

  • www.secretcv.com/web/reysas adresinden iş başvuru formu doldurarak
  • Posta yoluyla (insankaynaklari@reysas.com)
  • Reysaş Lojistik Genel Müdürlüğü veya Bölge Müdürlüklerine bizzat gelip “İş Başvuru Formu” doldurarak.

Tüm bu yollardan yapılan başvurular özgeçmiş veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*