Renault İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

OYAK RENAULT PERSONEL ALIMI, İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU FORMU

Türkiye’deki araba markaları içerisinde en çok tercih edilen araba markalarından biri olan Renault servis ve bayi ağının çeşitliliği ile de bilinmektedir. Özellikle Türkiye’de oldukça güçlü satış verileri bulunan dev otomotiv firmasının insan kaynakları departmanı ise sürekli olarak Otomobil sektöründe meslek sahibi olanlar veya otomobil sektöründe meslek sahibi olmak isteyenler için iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Renault iş ilanlarına ve başvuru hakkında ki detaylı bilgiye sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Oyak Renault Hakkında

OYAK Renault, Türkiye’de Renault marka araçların üretimini yapan bir şirket. OYAK Renault, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin emeklilerinin yer aldığı OYAK (Ordu Yardımlaşma Kurumu) tarafından yürütülmektedir. Şirket, Renault’un Türkiye’de en büyük üretim tesisi olan Bursa tesisinde araçları üretmektedir.

OYAK Renault, Türkiye’de Renault marka otomobillerin üretimini yapmaktadır. Şirket, Renault Clio, Renault Symbol, Renault Megane, Renault Fluence, Renault Scenic, Renault Talisman ve Renault Espace gibi modelleri üretmektedir. Ayrıca, Şirket, aynı zamanda Renault’un Türkiye pazarı için özel olarak tasarlanmış modelleri de üretmektedir.

OYAK Renault, Türkiye’de otomotiv sektöründe önemli bir yere sahiptir. Şirket, Türkiye’nin önde gelen otomotiv üreticilerinden biridir ve ürettiği araçlar, Türkiye pazarı dışında birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Aynı zamanda Şirket, sosyal sorumluluk projelerinde ve çevre dostu üretim metotlarında öncü bir rol oynamaktadır.

Oyak Renault İş İlanları

Renault iş ilanları çoğunlukla kendi web sitesi içerinde değerlendirilmekte fakat kariyer sitelerinden de başvuru kabul etmektedir. Renault mavi yaka ve beyaz yaka için iki farklı işe alım süreci yansıtmaktadır

İşe Alım Süreçleri

Beyaz Yaka İşe Alım Süreci

  • Beyaz yaka için başvuru yapan personeller özgeçmişleri uygun olduklarına inandıkları pozisyon için gönderirler.
  • İş başvurusu görüşmeleri ise 2 aşamada gerçekleştirilir. İnsan Kaynakları ve Yönetici departmanları ile mülakat sağlanır.
  • Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi konularda değerlendirilen adaylar, bazı görevler için Fransızca ve/veya İngilizce seviye tespit sınavlarına yönlendiriliyor.

 Mavi Yaka İşe Alım Süreci

  • Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar, önce yetenek testi sınavına alınıyorlar. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet ediliyor.

İş Başvuru Formu

Oyak Renault için başvuru formları kariyer siteleri üzerinden ya da kendi kurumsal web sitesi üzerinden gerçekleştirilir. Kendi kurumsal web sitesi içerisinde gerçekleştirilen başvurularda 8 aşamada kişinin kendine ait bilgileri doldurulması istenir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
İtfaiye GörevlisiBursa
Bakım OperatörüBursa
Nilüfer
Çevre MühendisiBursa
Proje Stajyeri Uzaktan ÇalışmaBursa
Nilüfer

8 yorum

  1. merhaba ben forf otosan da uretim planlama bölümünde forklift operatörü olarak çalışıyorum ve Renault arabalarına hayranım ve bundan sonra sizinle çalışmayı istiyorum

  2. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

  3. Merhaba daha once elektrik fabrikasinda calistim suan aktif olarak mervan otomotivde calismaktayim. Kendi dahada gelistirebileceyim is ariyorum bünyenize beni de katarsaniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*