Reebok İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

reebok-is-basvurusu

Reebok İş Başvuru Formu

Reebok İş Başvurusu yaparak Reebok’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Reebok iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1958 de firma J.W.Foster’ in torunları Joseph ve Jeffrey tarafından yönetilmeye başlandı. İleri görüşlü bu iki genç yönetici tüm dünyayı gezerek spor malzemeleri ile ilgili pazarın ne kadar büyük olduğu gerçeğini anladılar. Aynı yıl içerisinde kurdukları yeni şirkete hızlı koşmasıyla bilinen bir kuzey Afrika geyiğinin ismini verdiler. Böylece tüm dünyada tanınan Reebok markası ortaya çıkmış oldu. 1979 yılında Paul Fireman Reebok’ ın Kuzey Amerika’daki distribütörlüğünü alıp, bu markayı Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan en pahalı koşu ayakkabısı konumuna getirdi. İlerleyen yıllarda, Reebok, Fireman & Pentland Industries tarafından satın alınarak, 1987’de A.B.D.’nin en hızlı gelişen şirketi olma başarısına ulaştı.

1988 yılında Reebok University yaptığı sponsorluk atılımı ile 5 kıtada, milyonlarca gence kendini ve vizyonunu tanıtma fırsatını yakalamıştır. 1993 yılında oluşturduğu “Reebok University” kavramı ilede tüm çalışanlarına fitness konusunda profesyonel eğitim vererek bu konuda da öncülük yapmıştır. Ayrıca Reebok insan hakları konusunda da duyarlı olmuştur.

Türkiye’de 10 yıldan beri aktif spor sektöründe kurum kimliğiyle mağazacılık anlayışını geleceğe taşıyan markaların önde gelenlerinden biri olan Reebok’ın , toplam 10 adet mağazası ve 2 adet outleti bulunmaktadır. Yaygın bayi teşkilatı ve zincir mağazalardaki cornerlarıyla spor ve sporcunun zevkine hitap etmeye çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri anında ürüne yansıtarak spor yapan ferdi daha rahat kullanımlı hale getirmeyi hedeflemiştir.

Ayakkabıdaki teknolojisi DMX, 3D, Hexalite, tekstilde kullanılan teknolojileri hydromove ve antibakteriyeldir. Hydromove’ un özelliği terin kolayca dışarıya atılmasını sağlamak ve vücudun kuru kalmasını ve ısı dengesini ayarlamaktır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                      Şehir
SATIŞ DANIŞMANI / Viaport İstanbul(Asya) adidas
Mağaza Müdürü           İstanbul adidas
SATIŞ DANIŞMANI / İstanbul / Genel Başvuru İstanbul adidas
SATIŞ DANIŞMANI / İstanbul / Genel Başvuru İstanbul Reebok
SATIŞ DANIŞMANI/ İstinye Park İstanbul(Avr.) adidas
SATIŞ DANIŞMANI/ Malatya Malatya adidas
SATIŞ DANIŞMANI / Akasya AVM İstanbul(Asya) adidas
SATIŞ DANIŞMANI / Kars Kars adidas
SATIŞ DANIŞMANI / İzmit Kocaeli adidas
SATIŞ DANIŞMANI/ Boyner Kids İstanbul adidas
SATIŞ DANIŞMANI / Ankara Ankara adidas
SATIŞ DANIŞMANI / Samsun Samsun adidas
Architect                        İstanbul(Avr.) adidas
Business Solution Analyst İstanbul(Avr.) adidas
SATIŞ DANIŞMANI / Cevahir AVM İstanbul(Avr.) adidas
SATIŞ DANIŞMANI/ Beyoğlu İstiklal Caddesi İstanbul(Avr.) adidas

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*