Penguen Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Peguen Gida

Penguen Gıda İş Başvuru Formu

Penguen Gıda İş Başvurusu yaparak Penguen Gıda’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Penguen Gıda iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Yerleştirme

Mesleklere göre tasnif edilmiş adaylar talebi yapılan işin analiz ve değerlendirmesine göre ön elemeden geçirilip birinci mülakata davet edilir. Bu mülakat da bulunan bulgular mülakat değerlendirme formuna objektif bir şekilde kaydedilir. Birinci aşamada başarılı olan adaylar talepte bulunan bölüm yöneticisinin de katıldığı ikinci mülakattan geçirilir. Bu mülakat sonucunda edinilen bulgular yine objektif bir şekilde mülakat değerlendirme formuna yazılır. Uygun görülen adayların referans ve özgeçmiş araştırması yapılır ve adayın sağlık durumu işi yapmaya uygun ise kendisine yapacağı iş, ücret ve diğer sosyal haklar anlatılır, karşılıklı varılan mutabakatlar çerçevesinde diğer giriş işlemleri de tamamlanarak kişisel bir özlük dosyası oluşturulur.

Eğitim

Penguen ‘de yeni işbaşı yapanlar ve çalışanlar yapacakları işin analiz ve değerlendirme formunda belirtilen yeteneklere erişilinceye kadar sürekli olarak kalite, meslek ve yönetim eğitimlerinden geçirilir. Penguen de yeni işbaşı yapanlar oryantasyon eğitiminden geçirilir ve kendilerine iç yönetmeliğimiz tanıtılır. Böylece; Penguen ailesine yeni katılanların, şirketin teknik ve sosyal çevresiyle uyumu hızlandırılır. Şirket çalışanlarının, iş ile ilgili becerilerinin geliştirilmesini, teknik bilgilerinin arttırılmasını, yöneticilik vasıflarının geliştirilmesini amaçlayan iç ve dış kaynaklı eğitimler yıllık olarak planlanır. Bu plana göre çalışanların şirket içi ve dışında düzenlenen eğitimlere katılması sağlanır.

Ücret Yönetimi

 Penguen de çalışanların ücretleri yılda 1 kez piyasa ücret araştırması, Enflasyon oranı ve kişinin performansına göre revize edilir. Çalışanların üstlendikleri pozisyon, öğrenim durumu, deneyimi, yabancı dil yeteneği gibi faktörler dikkate alınarak ücret skalaları oluşturulur.

Buradan başvurabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*