Parsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Parsan

Parsan İş Başvuru Formu

Parsan İş Başvurusu yaparak Parsan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Parsan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışma Hayatı

Çalışanlarımıza sosyal yardımlar, öğle yemeği, iş yeri sağlık servisi ve personel taşıma hizmeti sunulmaktadır.

İşe Alım

İşe alım sürecinde amacımız, doğru işe doğru kişileri yerleştirmektir. Şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye, gelişmeye ve değişime açık, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmasına uyumlu adaylar arasından pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip en uygun adaylar değerlendirilerek seçim yapılır.

İşe alım değerlendirmelerinde pozisyonun gereklerine göre;

  • İngilizce ve/veya Almanca Testi
  • Zihinsel Beceri Testi
  • Kişilik Envanteri
  • Yetkinlik Bazlı Mülakat

uygulanmaktadır.

Performans ve Yetkinlik Yönetimi

Şirketin sürekliliğinin ve büyümesinin sağlanması amacıyla, sahip olunan insan kaynağının en etkin şekilde yönetilerek geliştirilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda, hedeflerle yönetim, yetkinlik ve performans yönetim sistemi gibi değerlendirme ve geliştirme yöntemleri kullanılarak çalışanların bireysel performanslarının arttırılması hedeflenmektedir. Değerlendirme sonuçlarının çıktıları eğitim ve gelişim yönetimi, kariyer planlama, ücret yönetimi süreçlerine girdi sağlanmaktadır.

Staj Olanakları

Şirketimiz her yıl belirlenen kontenjanlar dahilinde; nitelikli iş gücünden yararlanmak ve gelecekte çalışanımız olabilecek öğrencileri değerlendirmek ve yönlendirmek amacıyla lise, önlisans ve lisans öğrencilerine zorunlu stajlarını yapabilmeleri için staj olanağı sunmaktayız.

Staj başvurularınız için insankaynaklari@parsan.com adresine özgeçmişinizi yollayabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*