Özel Ege Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ozel-ege-hastanesi

Özel Ege Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Ege Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Ege Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Ege Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özel Ege Hastanesi 20.04.2001 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. 6891 m2 kapalı içerisinde yer alan hastanemiz 121 yatak kapasitesi  ile hizmet vermektedir.  Kapsamlı sağlık hizmeti vermek amacı ile kurulan hastanemizde tüm temel cerrahi ve dahili branşlarında klinik, poliklinik, ameliyathane, yeni doğan ve yoğun bakım hizmetleri verilmektedir.

Özel Ege Hastanesi Denizli ilinde Kalp Damar Cerrahisinin yapıldığı ilk özel hastane olma ünvanına sahiptir. Yıllar içerisinde, hastanemizde yapılan başarılı ameliyatlar sayesinde bölgede önemli bir merkez konumuna gelmiş, her geçen yıl uluslararası standartları benimseyen çağdaş alt yapımız ve uzman ekibimiz, halkımız ile olan ilişkilerinde saygın ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Değerlerimiz

  • İnsanımızın içinden gelen bir güç olarak, işbirliğine dayalı, iletişime açık, üretkenliği ve dayanışmayı destekleyen bir çalışma ortamı oluşturmak.
  • Birbirimizi ve hastalarımızı her zaman dinleyerek ve her geçen gün yeni bir şey öğrenerek, etkin ve modern tıbbın gereklerine uygun sağlık hizmeti üretmek.
  • Tıbbi çalışanlarımız, yönetim kadromuz, destek personelimiz ile birlikte sürekli yüksek kalitede sağlık hizmeti sunulan insan onuruna layık bir çalışma ortamı oluşturmak.
  • Kurumsal gücümüzün kaynağı olan tüm çalışanlarımızla birlikte hastanemiz için oluşturduğumuz yüksek standartları korumak.
  • Çağdaş tıbbın gereklerine uygun, güncel ve en gelişmiş sağlık teknolojisi ile tesislerini hastalarımıza sunmak.
  • İnsan onuruna saygılı, şefkatli, empati duyan ve yüksek beceri ile desteklenen sağlık hizmeti vermek.,

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*