Özel Anamur Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

anamur-hastanesi-is-ilanlari

Özel Anamur Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Anamur Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Anamur Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Anamur Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vizyonumuz

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş altyapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemizde marka olmaktır.

Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için hedefimiz;

* Yenilikleri takip eden,
* Sürekli gelişen,
* Hastalar tarafından tercih edilen,
* Yurtiçinde ve yurtdışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren,
* Uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Tarihçe

15.01.2010 Tarihinde Planlanan Anamur Ve Yöresine Hizmet Verecek İlk Hastane Olan Özel Anamur Anamed Hastanesi Çok Kısa Sürede Bina Ve Teknik Yapısını Tamamlayarak 13 Eylül 2010 Tarihinde İlk Hasta Kabulüne Başlamıştır. İsmini Anamur Medikalin Kısaltmasından Alan Hastanemiz Zor Ulaşım İmkanlarına Sahip Anamur, Bozyazı, Tekmen, Tekeli, Aydıncık, Kaledran, Ermenek,Gülnar Ve Bu İlçe Ve Beldelerin Yakın Çevresine Hizmet Verecek Şekilde Planlanarak Hasta Hizmetine Başlamıştır.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*