Oytek İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

oytek_logo

Oytek İş Başvuru Formu

Oytek İş Başvurusu yaparak Oytek ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Oytek iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Her türlü değişimin ve rekabetin çok yoğun yaşandığı, pazar ve müşteri ihtiyaçlarının her an değiştiği, şirket ve çalışanlar olarak sürekli öğrenmenin sürdüğü Bilişim sektöründe yer almanın gereği olarak dünyayı, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden, yenilikçi, yaratıcı, değişime, sürekli gelişim ve öğrenmeye inanan ve detayları yakalayabilen ancak bütünsel bakış açısına da sahip, problem çözme becerileri yüksek, hem bireysel hem de takım çalışmasında başarılı çalışanları bünyemize kazandırmaktır.

Neden Oytek?

Çünkü OYTEK,

– Güvenilir bir iş ortağıdır,
– Bilgilidir,
– Size uygun çözümü üretir,
– Katma değeri yüksek çözümler sunar,
– Yetkin bir ekibe ve güncel bir teknolojik alt yapıya sahiptir,
– Bir OYAK şirketidir.

Bilgi teknolojileri sektörü gibi şirketler arası teknolojik farklılıkların gittikçe azaldığı rekabetçi bir ortamda OYTEK, sahip olduğu üstün nitelikli insan gücüyle farklılık yaratıyor. Bilişimde uzmanlığın yeni adı sloganıyla örtüşen bir şekilde rakiplerinin bir adım önünde yoluna devam ediyor.

Çalışanlara yatırımın, şirketin performans ve uzun dönemli başarısında en önemli etken olduğunun bilinciyle, sahip olduğu insan kaynaklarının doğru ve rasyonel bir çizgide gelişimine olanak tanıyarak, çağdaş insan kaynakları yönetiminin her türlü gereğini yerine getiren OYTEK, sürekli öğrenen, gelişen bir şirket olarak büyümeyi hedefliyor. Aynı zamanda çalışanlarının mutluluğu, İK Politikasının en önemli ayaklarından birini oluşturuyor.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*