Otokar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Otokar İş Başvurusu

23 Ocak 1963 tarihinde kurulan Otokar köklü bir yapıya sahiptir. Magirus-Deutz lisansı ile kurulmuş olup, Koç Holding 1976’da ortak olmuştur. Savunma Sanayi ve Otomotiv üzerine üretimleri vardır.

Genel merkezi Sakarya’nın Arifiye ilçesi olup otomotiv kapsamında otobüs, treyler, arazi aracı, minibüs gibi vasıtaları vardır. Ayrıca zırhlı araçları da bulunmaktadır. 100’e yakın yetkili servisi mevcuttur. Bunlara ek olarak acil yol yardım ekipleri 7 gün 24 saat aktiftir. CRM sistemleri 2013 senesi içinde kurulmuştur. Kaliteli hizmetleri günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Müşterilerine hızlı, profesyonel çözümler sunmaktadır.

Otokar İş Başvuru Formu

Otokar bünyesinde çalışan çok sayıda eleman vardır. Bunlar farklı alanlarda ve departmanlarda bulunmaktadır. Ancak sürekli büyüme sergilemesi nedeniyle işe alımlar da olmaktadır. Bunlar hem gereksinimlerini karşılamak hem de gelecekteki hedeflerine yönelik sağlanır.

Bunlara başvurmak istiyorsanız kendi sitesi kapsamında ofis, saha çalışanları alınmaktadır. Ayrıca staj programları da vardır. Bunlara ulaşmak için resmi sitesine girdikten sonra insan kaynaklarına tıklamanız yeterlidir.

Aramıza katılın dedikten sonra başvurmak istediğiniz bölümü seçebilir, sonraki işlemleri takip edebilirsiniz. Tüm işlemler kısa ve pratik yapıdadır.

Otokar İş İlanları

Otokar kendi sitesinden iş başvurusu aldığı gibi kariyer platformlarını da kullanmaktadır. Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde birçok iş arayanın kendine uygun bulacağı fırsatlar vardır. Eğer söz konusu sitede üyeliğiniz varsa, başvuru hemen yapılabilir.

Eğer hesabınız yoksa bir tane gerektiği için açılmalıdır. Bu işlem kısa sürecek olup, tamamlandıktan hemen sonra müracaat yapılabilir.

Otokar Açık Pozisyonlar

Otokar’a yapılan dijital başvurular ardından uyumlu bulunan adayların mülakata daveti yapılmaktadır. Bunun için firmanın insan kaynakları iletişim kurarak, gerekli bilgileri aktarmaktadır. Eğer CV’nize uygun bir pozisyona başvurmanız çağrı alabilirsiniz.

Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Prim, Yemekhane, Yakacak, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Kaza Sigortası, Giyim Yardımı, Bayram Yardımı, Bireysel Emeklilik.

8 yorum

  1. Adım Berat dalgıç kalite kontrol oprotrüyüm kalite kontrol harici herngi bir işi yapmaya kabiliyetim yeterki sadece kendimi geliştirmek istiyorum size başvurmayı tavsiye ettim numaram 0531 344 5265

  2. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Mezunuyum. Askerliğimi tamamlamış bulunmaktayım. 8 aydır İstanbulda özel bir şirkette Teknık Destek Muhendısı olarak çalışmaktayım. Aslen Sakaryalı olmam la bırlıkte aılem Erenler ilçesinde yaşamaktadır.Ben ise şuan için işim gereği İstanbuldayım. Sakaryada kendi şehrimde yer almak sizinle birlikte çalışmak isterim. Mesajımı dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

  3. 1990 Doğumlu Kocaeli iktisat mezunuyum ayrıca Sakarya merkezde ikamet etmekteyim , mezun olduğum bölümle ilgili bir departmanda görev almayı istiyorum bu isteğimin yerine gelmesi dileklerimle .

  4. Yasin BİRİCİK 1987 doğumluyum Kocaeli/ İzmit’te ikahmet ediyorum 4 yıl Mercedes otobüs kamyon servisinde çalıştım 3 yıl jcb iş makinaları bakım onarım servisinde çalıştım kalfalık belgem var yardımcı olursanız sevinirim işe ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*