Önesa AVM İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

onesa-avm-is-basvuru-formu

Önesa AVM İş Başvuru Formu

Önesa AVM İş Başvurusu yaparak Önesa AVM’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Önesa AVM iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin ilk akıllı binalarından biri olan ONESA AVM  , Türkiye’nin kozmopolitik merkezlerinden biri olan Antakya’nın eşsiz kültürünü , modern dünya kültürüyle harmanlayan bir anlayışı temel alarak kurulmuştur . ONESA AVM , uzun yıllar Uluslararası düzeyde hizmet gösteren , ihracat yapan önder Gıda Ltd. Şirketi firması kuruluşudur . Önder Gıda Şirketi’nin gıda ve hizmet sektörününde yıllarca boy göstermiş tecrübeli yönetim kadrosu tarafından  yurtdışında yapılan yatırımın ve verilen hizmetin doğup büyüdükleri topraklara  , kente götürülmesine 2010 yılında karar verilmiştir . Ön araştırmalar ve projelendirme çalışmalarından sonra  , 2011 yılında temeli atılmış olup 2013’te tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur . Antakya Alışveriş Merkezi’nde yeni bir dönem başlatılarak bu sektöre öncülük eden ve ileriye dönük  ufuk açan planlamasıyla kurumsal bir yapılanma esas alınmıştır .

VİZYON & MİSYON

Onesa AVM , toptan ve parekende satışlarının yanında restaurant & café hizmetleriyle cok katlı mağaza anlayışında hızla globalleşen dünyada müşteri memnuniyeti ilkesini baz alan kurumsal bir vizyona sahiptir . Yaratıcı tasarım ve yüksek kaliteli hizmet anlayışını göz önünde bulunduran profesyonel ekibimizle , tüm yaşam tarzlarını ve müşteri portföyünü hedefleyen multidisipliner bir yapılanmaya gidilmiştir .

Açık Pozisyonlar:


Pozisyon
Şehir/Ülke Firma Adı
Barmen/Barmaid Hatay ÖNESA AVM
Güvenlik Görevlisi Hatay ÖNESA AVM
Garson Hatay ÖNESA AVM

Önesa AVM İş Başvuru Formu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*