Odeabank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

staj

Odeabank staj başvurusu başlıyor!

Odeabank’ta staj imkanı için öğrenciler Odeabank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Odeabank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Odeabank çalışma kültürü, çalışanlara saygı, sevgi ve güven sınırları içerisinde, açık ve çift taraflı iletişime dayalı, uzun yıllar devam edebilecek bir çalışma ortamı sağlama prensibine dayanır.

   • Odeabank bünyesinde yeni mezunlar için ne gibi kariyer fırsatları var?

Yeni kurulan bir banka olarak, yüksek performanslı bir kurum oluşturma hedefiyle öncelikli olarak deneyimli çalışan kadrosuyla ilerliyoruz. Bununla birlikte genç yeteneklerin kuruma kazandırılması ve tutundurulması da bizim için önemli. Bu çerçevede ilk adımı, şubelerimizde Ticari Bankacılık iş kolunda görev alacak, geleceğin portföy yöneticisi arkadaşlarımızı bünyemize katarak atmış olduk.

Yeni mezun adaylarımızın kariyer planlarını destekleyici, ilgi ve yetkinliklerine uygun iş fırsatları yaratarak gerçek potansiyellerini fark etmelerini sağlamak ve geleceğin liderlerini yetiştirmek amacıyla bu programlar ile birlikte bankacılığı kendine ideal seçen arkadaşlara da kapımız açık olacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

4 yorum

 1. Ticaret Meslek lisesi bilişim bölümü son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.sizinle çalışıp kendimi geliştirmek isterim.yardımcı olursanız sevinirim.tşk
  05350465068

 2. Gümüşhane Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Güz döneminde Odebank la staj yapmak istiyorum. Kariyerimi bankacılık sektöründe ve bankanız bünyesinde ilerletmek istiyorum.Bankanız bünyesinde İstanbul,Antalya,Trabzon şubelerinizde staj yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 3. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2023-2023 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 4. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  05414287328

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*