Netaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

Netaş İş Başvuru Formu

Netaş İş Başvurusu yaparak Netaş’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Netaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimle iş verimliliğinin artışı için çalışan Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip yeni nesil ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.

Netaş, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü olmak vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Yazılım Tasarım Uzmanıİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Saha TeknisyeniGaziantep Başvur
Saha Teknisyeni Kocaeli Başvur
İnternet ve Mobil Bankacılık Yazılımı Test Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
Yazılım Test Uzmanıİstanbul(Asya)(Pendik) Başvur

3 yorum

  1. Aksaraylıyım .aksarayda oturuyorum .1992 doğumluyum.endustrı meslek lısesı mezunuyum .ayrıca ıkı yıllık on lısans mezunuyum .otomotıv teknolojısı bolumunden.05397811418

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*