Nestle İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

NESTLE PERSONEL ALIMI VE MAAŞLARI

Gıda firmaları arasında lider şirketlerden biri olan ve sürekli olarak işçi istihdamı sağlayan Nestle, dünden bugüne gelişmekte ve global marka bilinirliğini yükseltmektedir. “İyi Beslen, İyi Yaşa” sloganı ile kurulan firma gün geçtikçe büyümeye de devam etmektedir.

Nestle Hakkında

Nestlé S.A. ya da Société des Produits Nestlé S.A., merkezi Vevey, İsviçre’de bulunan, dünyanın en büyük yiyecek ve içecek üreticisidir. Nestlé’nin ürün gamı oldukça geniştir ve her kesime hitap etmektedir. Nestle, içme suyundan bebek mamasına, kahveden süt ürünleri, şişelenmiş su, kahvaltılık tahıllar, kahve ve çay, şekerleme, süt ürünleri, eczacılık ürünleri, dondurma, tıbbi gıda, dondurulmuş gıda, evcil hayvan maması ve atıştırmalıklarına kadar birçok gıda üretmektedir.

Nestle Çalışanlarının Maaşları Ne Kadar?

4.1 milyon ailenin geçinmesine olanak sağlayan Nestle’ de iş pozisyonlarına göre çalışan maaşları değişiklik göstermektedir. Nestle maaşlar için yılda bir kez zam yapmakta ve yıl boyunca belirlenen yeni ücretten ödeme yapmaktadır.

Nestle Çalışan Yorumları

Nestle çalışanları genellikle internet verilerine göre çalışma ortamını sevmekte ve tecrübe edinileceği konusunda hem fikir olmaktadır.

Nestle İş İlanları

Nestle kendi kurumsal web sitesinde kariyer alan “Kariyer” bölümünden iş ilanlarına yer vermekte ve başvurularını buradan kabul etmektedir.

Nestle İş Başvuru Süreci

Nestle iş ilanlarını değerlendirdikten sonra adayları 3 aşamada değerlendirir.

Bu 3 aşama şunlardır:

  1. İngilizce Testi
  2. Kişilik Envanteri
  3. Sayısal-Sözel Yetenek Testi

Nestle İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nestlé açık pozisyonlar yayımladıktan sonra başvuruya açar. Başvuru yapan adayların özgeçmişleri detaylı bir şekilde incelenir ve insan kaynakları kariyer hayatınızdaki gelişimi görmek ve eski çalıştığınız şirketleri bilmek ister. Nestlé şirketine iş başvurusu yapmak için hem kariyer sitelerini hem de Nestle’nin kendi web sitesini kullanabilirsiniz. En doğru başvuru yöntemi ise arada aracı olmadan iletişim kurmak ve başvuru yapmaktır. Bu nedenle yüz yüze başvuru yada https://www.nestle.com.tr/insan-kaynaklari/bize-katilin linki aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Area Sales Managerİstanbul (Tümü)
2Warehouse SpecialistKocaeli
Gebze
İstanbul (Asya)
3Medikal Delegeİstanbul( Avr.)
İstanbul (Asya)
4Transport Specialist / Engelli Kadrosu İstanbul (Avr.)
(Şişli)
5Teknik Servis Uzmanıİstanbul( Avr.)
6Nestle İşkur İşbaşı Eğitim ProgramıBursa
Karacabey

9 yorum

  1. İsmim ömer Bursa da ikamet ediyorum siz ve sizin gibi kurumların çalışanlarına verdiği bu önem bizleri oldukça mutlu ediyor elbette sizinle çalışmak isterim yoğun bir tempo ve istekle çalışıp firmanızı daha bir adım ileriye sürmek sizlerle birlikte bizde büyümek isteriz sizlere teşekkür ediyoruz

  2. Adem bayram benim yüz de kırk bir engel li raporu mvar iki oğlum var biri üniversitesi okuyor biride de lise okuyor işe ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*