Mey İçki İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

mey

Mey İçki İş Başvuru Formu

Mey İçki İş Başvurusu yaparak Mey İçki’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mey İçki iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mey İçki olarak, fark yaratan insan kaynağının en değerli gücümüz olduğuna inanıyoruz. Lider markalarımızın arkasında yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz.

Mey İçki’nin sektördeki liderliğini devam ettirmesindeki en önemli önceliğin, takım arkadaşlarımızı seçerken ortaya koyduğumuz “şirkete katma değer sağlayabilecek, farkındalığı ve potansiyeli yüksek bireyleri kazandırma” stratejisine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda titiz, objektif, birden çok basamaklı mülakatlar ve modern seçme teknikleri kullanarak ilgili işe alım süreçlerini sürdürüyoruz.

Mey İçki olarak iş başvurularında dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamak temel prensibimizdir.

İş Fırsatları

Şirketimiz, alanında uzmanlaşan profesyonellere önemli iş fırsatları sunmakla beraber, genç yeteneklere yönelik kariyer gelişiminde donanımlı yetişmeyi sağlayabilecek pek çok kariyer fırsatlarına sahiptir.

Mey içki olarak işe alım süreçlerini titiz, objektif ve birden çok basamaklı mülakatlar ve modern seçme teknikleri kullanarak pozisyona özgü teknik uygulamalar geliştirerek sürdürmekteyiz.

Siz de; dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi olan şirketimizde, kariyerinize yön vermek, tedarik zinciri, marka ekipleri, geniş satış ve dağıtım ağının bir parçası olarak; mevcut kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız; aşağıdaki linkleri kullanarak özgeçmişinizi oluşturabilir ya da önceden özgeçmişinizi sisteme kayıt ettiyseniz ilanlarımıza başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Eğer özgeçmişinizde güncelleme yapmak isterseniz Aday Giriş linkini tıklayarak özgeçmişinize yeni bilgiler ekleyebilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

3 yorum

  1. Yabancı olmadığım bu sektörde sizlerle calisip satis odaklı ve hedeflere ulaşmak icin daha cok isler yaparak hem firmanız hem kendi adıma katkıda bulunup basarili olacağıma inaniyorum tesekkur ederim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*