Metro Market İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

METRO MARKET HAKKINDA;

DÜSSELDORF ALMANYA MERKEZLİ BİR HİPER MARKETLER ZİNCİRİDİR.
Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeni çözümler, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Dahası da var! Dünyanın en büyük toptancı marketi olarak, dünden bugüne kat ettiğimiz yolun kısa bir özetini paylaşıyoruz.

Temelleri 1964 yılında, Almanya’nın Ruhr bölgesinde atılan dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketi Metro olarak, 34 ülkede 16 milyon profesyonel müşterimize hizmet veriyoruz.

Türkiye’de HORECA’nın bir numaralı iş ortağı olma hedefiyle çalışırken, gastronomi profesyonellerinin ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetleri sunarak işlerini geliştirmelerine katkı sağlamanın yanı sıra ilham veren çözümlerimizle fark yaratmalarına ve hayallerini gerçekleştirmelerine de destek olmayı amaçlıyoruz. Mağaza operasyonlarının yanı sıra son yıllarda müşteri ihtiyaçları paralelinde odaklandığımız Food Service Delivery (FSD) sevkiyat operasyonlarıyla da farkımızı ortaya koyuyor, bu alanlardaki pazar lideri konumumuzu sürdürüyoruz.

Türkiye’de 21 şehirde 37 mağazamız ve 4.500’den fazla çalışanımızla 1 milyonu aşkın müşteriye hizmet veriyoruz. Sektördeki etki alanımızın büyüklüğü ve dönüştürücü gücümüzün bilinciyle hareket ediyoruz. Bu ülkeden aldığımızı yine bu ülkeye yatırma anlayışıyla değer yaratmaya çalışıyor, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirliği Metro Türkiye’nin iş yapış biçimi olarak görüyoruz.

Türkiye’deki ilk mağazamızı açtığımız 1990 yılından itibaren insanlara, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle iş yapıyor, bizi biz yapan yerel değerleri koruyarak arkamızda anlamlı izler bırakmak için çabalıyoruz. Müşterilerimizin bir numaralı güvenilir iş ortağı olmanın haricinde Türk Mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak, yerel üreticileri desteklemek amacıyla çalışırken insan odaklılık, yardımseverlik, saygı, sorumluluk gibi değerlerden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.

Bu kapsamda coğrafi işaretli ürünlerin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında satılması ve desteklenmesini, sürdürülebilir balıkçılık, et izlenebilirliği, atık ve kayıp oranlarının azaltılmasını amaçlayan Metro Gıda Hareketi gibi birçok farklı projeyi aynı anda yürütüyor, toplumumuza ve ekonomimize katkı sağlıyoruz. Sorumlu satın alma, sorumlu işveren, sorumlu kurumsal vatandaşlık ve sorumlu operasyon ana başlıkları altında içinde bulunduğumuz ekosistemin de gelişmesine destek veriyor, tüm paydaşlarımızla işbirliği yapıyoruz.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Balık Bölümü Reyon Elemanıİstanbul(Avr.)(Kağıthane)Başvur
Fsd Saha Müşteri YöneticisiAydınBaşvur
Pendik Metro Reyon Elemanıİstanbul(Asya)(Pendik)Başvur
Metro Reyon Elemanıİstanbul(Asya)(Ümraniye)Başvur
Metro Reyon Elemanı İstanbul(Asya)(Kadıköy, Ataşehir)Başvur

12 yorum

  1. Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum B snifi ehliyetim var. Askerligimi yaptim 2 yil otomativ sektornde 6 yil turizm sektorunde calistim uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673

  2. sizinle çalışmak istiyorm daha önce özel hastanelerde salık personeli olarak calıitım deniz işletmesinde görev aldım uygun gürürseniz sizinlede çalışmak istiyorum İstanbul Ümraniye de hikamet etmek teyim

  3. yaklaşık 20 yıldır parakende sektöründe çalışmaktayım 15 yıldır yöneticilik yapmaktayım halen bir parekende firmasında mağaza müdürü olarak çalışmaktayım. daha iyi imkanklar ve daha kurumsal bir firmada çalişmak istiyorum.

  4. Buyuk ve cok sağlam bir fırma oldugundan ve devamlı iş güvencesi bakımdan aynı zaman da alman firması ve nerdeyse dunyanın en saglam firmalarının bulundugu ülke ve calısanlarına her daim hak hukuk guvencesınde bulunan dunya markası oldugundan.

  5. Merhaba 1989 dogumluyum gurmar perla supermarkete basdasta meyve sebzeci olarak gorev aldim daha oncedende pazarcilik yaptim 4 yildir market sektorundeyimm cep:05073508162

  6. Meraba kamu yönetimi lisans mezunuyum Aynı zamanda E sınıfı ehliyetim var bünyenizde çalışmak istiyorum işe çok ihtiyacım var rica ederim yardımcı olun şimdiden teşekkürler

  7. MERHABA 15 YILLIK SATIŞ SEKTÖRÜNDE ÇALIŞARAK KARİYER YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM VE KARİYERİME METRO MARKETİN GÜCÜNE GÜÇ KATARAK DEVAM ETMEK İSTİYORUM AMA BİR TÜRLÜ BAŞ VURU YAPAMIYORUM LÜTFEN BU MAİLİMİ DİKKATE ALARAK BANA YARDIMCI OLUP FIRSAT SUNARSANIZ COK SEVİNİRİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*