Merkoteks Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

merkoteks-tekstil-is-basvuru-formu

Merkoteks Tekstil İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Merkoteks Tekstil iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Merkoteks Tekstil şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Merkoteks Tekstil insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Merkoteks Tekstil firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Personeline güvenli iş ve çalışma ortamı sağlamak. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda ürün güvenliğinde sürekliliği sağlamak. Tüm teknolojik yenilikleri takip etmek ve uygulamaya almak. Tüm proses ve uygulamalarda çevreye karşı duyarlılığı esas almak. Kalite üretmeyi kurumsal kimliğine taşıyarak; politikamızın başarısı için tüm personelimiz. tarafından “ILK SEFERDE DOĞRU YAP” mantığının benimsenmesi.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin ihracatına ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya, dünya markalarına seçkin ve kusursuz hizmet vermeye, müşteri memnuniyetini kurumsal kimliğine taşıyarak gerek yurt içindeki üretimlerimizde, gerek yurt dışındaki pazarlama ve lojistik şirketlerimiz ile güvenli ve hızlı servis sunmayı ilke edinmektir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Merkoteks Tekstil San.Ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Merkoteks Tekstil San.Ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Muhasebe Elamanı-Uzmanı İstanbul(Avr.) Merkoteks Tekstil San.Ve Tic.A.Ş

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*