Merinos İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Merinos İş Başvurusu

Merinos, 1970 yılında Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından iki kilim dokuma tezgahı ile üretim faaliyetlerine başlamıştır. .

Her geçen gün katlanarak büyüyen Merinos, 1992 yılında kendi ipliğini üretmeye başlamış ve bu hızını birkaç kat arttırmıştır.

Günümüz halı sektöründe dünya lideri olmanın gururunu yaşayan Merinos, her biri kendi alanındaki tüm modern teknolojilerle donatılmış entegre tesislerinde ev tekstili ve iplik üretimi yapmaktadır.

Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu içinde yer alan, uzun halı ihracat şampiyonu Merinos, dünyanın 78 ülkesinde 5 kıtaya ihracat yapıyor.

Uluslararası markalaşma programı Turquality, halı sektörünün ilk markasıdır.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satışları dengeli bir şekilde organize eden, geniş bir müşteri kitlesi ile her gelir grubuna hizmet veren, sektörlerinin teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve ilk uygulayan firmadır.

Merinos, uluslararası kalite standardı ve imajına sahip, topluma faydalı olabilecek sosyal ölçekli organizasyon faaliyetlerini ön planda tutan yapısı ile ülke ekonomisine katkı sağlayan bir dünya markasıdır.

Personel AlımıMerinos, kişilerin öz uzmanlık alanları ile potansiyellerinin tam olarak doğru bir şekilde karşılaştırılmasını sağlamak amacıyla personel alım sürecini iyileştirmek için personel alımı sürecine yeni bir yaklaşım getirmiştir. Merinos’un personel alımı süreci, mülakatların, testlerin ve uzmanlar tarafından değerlendirilen öz yetenek taraması gibi değerlendirmelerin otomatik olarak değerlendirilmesini sağlayarak müşteriye doğru adayları sunmaktadır. Otomatik değerlendirme sistemi, müşteriye seri olarak yüzlerce adayı değerlendirmesini sağlayarak iş sürecini hızlandırmaktadır. Merinos, personel seçim ve değerlendirme sürecinin objektifliğini muhafaza etmek için davranışsal mülakatlar ve objektif testlerin yanı sıra sosyal ağ analizi gibi yeni teknolojileri de kullanmaya çalışmaktadır. Merinos, potansiyel adayların potansiyelinin doğru olarak değerlendirilmesini sağlamak için farklı olarak ölçülen ek avantajlar (sistemler, yönetim gibi) ve beceriler da dahil olmak üzere mülakat ve referans tarama süreçleri de dahil olmak üzere cesaret alma sürecinin her adımını kapsamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?1. Merinos‘a internet sitesi üzerinden ücretsiz bir üyelik oluşturun.

2. Kimliğinizi kimliğinizi doğrulayın ve profilinizi tamamlayın.

3. Uygun iş ilanları arayın ve uygun bir iş başvurusu formu doldurun.

4. CV’nizi ve diğer özgeçmişinizi yükleyin.

5.İstenen boşlukları doldurarak başvurunuzu tamamlayın.

6.Referanslarınızı ve diğer bağlantıları doğrulayın.

7. Daha sonra işvereninizin tasdik isteyeceği tüm evrakları üretebilmek için bir hesap oluşturun.

8. Kalan kısımları doldurduktan sonra başvurunuzu gönderin ve işverene e-posta ile bildirin.

9. İstediğiniz iş veren ile e-posta, arama veya telefon aracılığıyla iletişim kurmaya devam edin.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?Sosyal haklar ve imkanlar, çalışanların kendilerini destekleyebilecekleri sağlık, kariyer ve yaşam konularını destekleyen fırsatlar ve güvencelerdir. Merinos tarafından sunulan sosyal haklar ve imkanlar;

1. Kalite & Güvenlik: İşyerindeki güvenlik ve konforu sağlamak için çalışanlarımızın her türlü güvenli ve temiz bir ortamda çalışması için gerekli altyapı sağlanır.

2. Eğitim & Gelişim: Çalışanlarımıza çalışma süresince ek bir gelişim sağlamak için eğitim, seminer ve programlar düzenleriz.

3. İş Sağlığına ve Güvenliğine Dikkat Edilir: Çalışanlarımızın sağlıkları için bütün güvenlik prosedürlerinden geçtikten sonra iş başlama ve devam etme hakkı verilir.

4. Müşteri Hizmetlerini Geliştirmek İçin Tekir İmkanları: Merinos, çalışanlarına nasıl hizmet sunulabileceği konusunda deneyimleri arttırmak için teklifler sunar.

5. İstihdam İmkanları: Merinos ailesine yeni çalışanlar alımı için başvuruları kendileri yapmak üzere davet eder.

6. Eşit Kariyer Fırsatları: Merinos, başarıya dayalı kariyer ilerlemesi ile eşit fırsatlar sunmayı amaçlamaktadır.

7. Kullanıcı Dostu Teknolojik Hizmetler: Çalışanlarımıza, teknolojinin sunduğu birçok avantajı kolayca kullanmalarını sağlayan kullanıcı odaklı teknolojiler sunar.

8. Finansal Sağlık: Çalışanlarımıza sahip olduğu kaynakları sağlıklı bir şekilde kullanabilmesine yardım etmek için finansal konulara ilişkin bilgi ve öğretim sunar.

Başvuru İçin Tıklayınız

10 yorum

 1. ben isa alan dokuma tezgahında halfe olarak calışıyorum bütün bilgisayarlı tezgahlarda tecrübem var şu an boştayım heran işe başlama kabiliyetim var evliyim 4 cocuk babasıyım 01/06/1980 şahinbey gaziantep dogumluyum ortalama 20 yıl iş tecrübem varhemen işe başlayabilirim başvuru formumla ilgilenirseniz sevinirim tlf 0506 125 08 88

 2. ben turgay öztürkmen 14.06.1982 doğumlu 1 çocuk babası konfeksiyonda terzi olarak 6 senedır çalısmakdaydım ama şu an boşdayım iş
  başvurumu degerlendırmenızı rica ederım

  tlf 05356505534

 3. ben turgay öztürkmen 14.06.1982 doğumlu 1 çocuk babası konfeksiyonda terzi olarak 6 senedır çalısmakdaydım ama şu an boşdayım iş
  başvurumu degerlendırmenızı rica ederım

 4. BEN RESUL DİRİL DAHA ONCE POLIP BOLUMUNDE BUKUMCU VE KATLAMACI OLARAK CALISTIMM..! MAKINENIN HERSEYINI ANLARIM DİŞLİ DEGİŞMESII MAKINENIN BUKUMDEN KATLAMAYA DONMESINI KATLAMADAN DUZ BUKUME DONMESINI BILIRIM..! DAHA ONCE CALISTIGIM YERDE CAVUS OLARAK GOREV ALMISTIMM..! 13.10.1990 DOGUMLUYUM…! GAZIANTEP SAHINBEY ..!İŞE DAHILL TUM TECRUBELERIM VARDIR..! bOSVURU FORMUMDAN ILGILENIRSENIZ COK MAKBUR GECER ..! TEL:0535 032 72 35

 5. BEN RESUL DİRİL DAHA ONCE POLIP BOLUMUNDE BUKUMCU VE KATLAMACI OLARAK CALISTIMM..! MAKINENIN HERSEYINI ANLARIM DİŞLİ DEGİŞMESII MAKINENIN BUKUMDEN KATLAMAYA DONMESINI KATLAMADAN DUZ BUKUME DONMESINI BILIRIM..! DAHA ONCE CALISTIGIM YERDE CAVUS OLARAK GOREV ALMISTIMM..! 13.10.1990 DOGUMLUYUM…! GAZIANTEP SAHINBEY ..!İŞE DAHILL TUM TECRUBELERIM VARDIR..! bOSVURU FORMUMDAN ILGILENIRSENIZ COK MAKBUR GECER ..! TEL:0535 032 72 35

 6. BEN RESUL DİRİL DAHA ONCE POLIP BOLUMUNDE BUKUMCU VE KATLAMACI OLARAK CALISTIMM..! MAKINENIN HERSEYINI ANLARIM DİŞLİ DEGİŞMESII MAKINENIN BUKUMDEN KATLAMAYA DONMESINI KATLAMADAN DUZ BUKUME DONMESINI BILIRIM..! DAHA ONCE CALISTIGIM YERDE CAVUS OLARAK GOREV ALMISTIMM..! 13.10.1990 DOGUMLUYUM…! GAZIANTEP SAHINBEY ..!İŞE DAHILL TUM TECRUBELERIM VARDIR..! bOSVURU FORMUMDAN ILGILENIRSENIZ COK MAKBUR GECER ..! TEL:0535 032 72 35

 7. Merhaba ben Recep oguz Şahinbey de ikamet etmekteyim evliyim ve iki çocuğum var polip sektöründe büküm operatörüyum yaklaşık on yıl tecrübem var iş başvuru mu degerlendirmenizi rica ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*