Medicine Hospital İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Medicine-hospital

Medicine Hospital İş Başvuru Formu

Medicine Hospital İş Başvurusu yaparak Medicine Hospital’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Medicine Hospital iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadromuz ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz.
Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.
Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.
Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz.
Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.
Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız.

VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründe öncülük rolünü üstlenen, kurumsal bütünlüğünü sağlamış, çağdaş fiziki alanlarda kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, yeniliklere açık, büyük ve modern bir hastane olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz.
Tüm hasta ve yakınlarının hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, önder bir sağlık kuruluşu olarak Avrupa Birliği standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
No Pozisyon Şehir Tarih
1 Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa 02.09.2014
2 Hasta Kayıt Görevlisi İstanbul Avrupa 02.09.2014
3 Genel Başvuru İstanbul Avrupa 02.09.2014
4 Hasta Danışmanı İstanbul Avrupa 02.09.2014
5 Hemşire İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
02.09.2014
6 Estetisyen İstanbul Avrupa 02.09.2014
7 Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul Avrupa 02.09.2014

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

  1. merhaba öncelikle hastaneninizin ekibinde calışmaktan onur duyacagıma eminim daha once bır cok yerde sosyal projelerde bulundum calıstım sertıfıkalarım var bılgısayar kullanmasını ıyı bılen bırıyım acık ogretım öğrencisiyim liseyi tamamlamıs olması gerekıyo dıye duydum ben bunlara ınanmıyorum ıletısım guler yuz dınamık ıs hayatında onemlı unsurlardan diye düşünüyorum umarım en yakın zamanda< dönersiniz 5303085033

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*