Mavi Jeans İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

MAVİ JEANS Hakkında

40 yıllık denim deneyimine sahip olarak 1991 yılında İstanbul’da kurulan Mavi, küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markası olarak tanınıyor.

1991 yılında İstanbul’da kurulan ve denim uzmanlığından aldığı güçle küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markasına dönüşen Mavi; Türkiye, ABD, Kanada, Almanya, Rusya ve Avustralya’nın aralarında bulunduğu 33 ülkede 439’u Mavi shop olmak üzere yaklaşık 4.500 noktada müşterileriyle buluşuyor.

Perfect Fit anlayışıyla müşterilerinin hayat tarzına, vücuduna ve kalite beklentisine mükemmel uyan jean’ler tasarlayan Mavi dünya premium jean markaları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Mavi’nin küresel satışlarında, denim ürünler kategorisi %42, lifestyle giyim kategorisi %58 pay alıyor.

Mavi bugün, dünyanın en önemli moda merkezlerinde kendi perakende ağının yanı sıra Bloomingdale’s, Nordstrom, Peek&Cloppenburg, Simons, Amazon, Zappos.com, Zalando.com ve David Jones gibi dünyaca ünlü zincir mağazalar ve online kanallarda satışa sunuluyor. 2020 yılında satışların %58’sı perakende, %29’u toptan, %13’ü e-ticaret kanalından geliyor.

All Blue adını verdiği global stratejisini ‘kaliteyle sürdürülebilir büyüme’ üzerine kuran şirket; İnsan, İnovasyon, Dinamizm ve Doğa’dan güç alan değerleriyle markasını geleceğe taşıyor. Kalbi denim ile atan ve dünyanın en iyi, en inovatif jean’lerini geliştirmek için tutkuyla çalışan Mavi’nin sürdürülebilir büyümesinin ardındaki en temel değer ‘kalite odaklılık’. İnsana olan saygısı, inovasyon tutkusu, hep veriye ve verimliliğe dayalı iş yapış şekilleriyle Mavi yaptığı her işe kalitesini katıyor.

Güvenilir marka algısıyla yüksek kalite/doğru fiyat konumlandırması imkânı bulan Mavi’nin pazar konumu, hazır giyim orta üst ve premium ürünler segmenti arasında bulunuyor. Türkiye’de sınıfının en iyisi olarak değerlendirilen ve 8,1 milyon üyesi bulunan müşteri sadakat programı Kartuş, müşteri verilerini analiz etme ve değerlendirmenin öncelikli aracı olarak görülüyor. Son iki yıldır yaklaşık 5,1 milyon aktif üyesi bulunan ve her yıl 1 milyonun üzerinde yeni müşteri kazanan program, perakende işlemlerinin %75’inde kullanılıyor.

Özellikle modayı yakından takip eden genç yetişkinler arasında güçlü bir marka algısına sahip olan Mavi, pazarlama iletişiminde küresel ve ulusal çapta ünlülerle iş birliği yapıyor. Denimde pazarındaki öncülüğüyle dikkat çeken markanın iletişim stratejileri, ürün geliştirme uzmanlığı ve müşteri verileriyle uyumlu olarak şekilleniyor. Dünya genelinde 4.060 çalışanı bulunan Mavi, birçok değerlendirme platformu tarafından en iyi işverenler arasında gösterilmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Mağaza Müdür Yardımcısı – AntalyaMuğla
Mağaza Müdür Yardımcısı – EdremitBalıkesir
Mağaza Müdür Yardımcısı – VanVan
Kumaş Planlama Sorumlusuİstanbul(Avr.)
Sales Supervisor Of Foreign Marketsİstanbul(Avr.)
Mağaza Müdürü – Bursa (İnegöl)Bursa
Satış Danışmanı -İstanbul Optımum Avmİstanbul(Asya)
Mağaza Müdür Yardımcısı –Oksijen AvmKocaeli
Mağaza Müdür Yardımcısı – SamsunSamsun
Mağaza Müdür Yardımcısı – İzmit OutletKocaeli
Mağaza Müdürü – OsmaniyeOsmaniye
Dönemsel Satış Danışmanı – İzmitKocaeli
Satış Danışmanı – İstanbul Havalimanıİstanbul(Avr.)
Satış Danışmanı – Engelli (Bodrum)Muğla
Mağaza Müdürü – İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul (Tümü)
Mağaza Müdür Yardımcısı – YalovaYalova
Aksesuar Üretim Takip Sorumlusuİstanbul(Avr.)
Mağaza Müdürü – İzmirİzmir
Satış Danışmanı -Büyükçekmece Mimarsinanİstanbul(Avr.)
Kalite Kontrol Sorumlusuİstanbul(Avr.)
Dönemsel Satış Danışmanı – Çeşmeİzmir
Business Solutions Associate (SAP Fı)İstanbul(Avr.)
Satış Danışmanı – AntalyaAntalya
Satış Danışmanı – Engelli (Antalya)Antalya

16 yorum

  1. Merhaba ben 38 yaşındayım kipaş holdıng ve matesa denimde 5 yıl colin’s d n m.mısırda 2 yıl denim kalite kontrol ustası olarak görev yaptım yurt dışı engelim yok arapça İngilizce biliyorum sizlerle çalışmak istiyorum kolay gelsin

  2. merhaba ben 22 yasındayım rodimood kilis şubesinde bir yıl çalıştım sonradan aynı sube defacto üzerinden çalıştı bu konuda tecrübem vardır hem satış elemanı olarak hemde depo görevlisiydim sizinle çalışmak isterim

  3. Merhaba mavi jeans ailesi bende bu aile içine girmek istiyorum mağaza deneyimi az var kafe işletiyordum sürekli insanlarla iç içe olduğum için kendime güveniyorum saygılarımla..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*