Mars Entertainment Group İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Mars Entertainment Group Hakkında:

Mars Entertainment Group, Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından 2001 yılında kurulduğu ilk günden beri insanların hayatlarında pozitif değişimler yaratmaya devam ediyor.

Profesyonel bir yönetimle amatör ruhu birleştirerek, Türkiye’nin en iyi lokasyonlarında alışılmışın dışında özgün projeler oluşturuyor ve faaliyet gösterdiği sektörlerin vizyonunu değiştirip, enerjisini yükseltiyor.

Mars; sinemalar, spor kulüpleri ve spa merkezleri sektörlerinde lider konumda faaliyet göstermeye devam ediyor.

Mars Sinema, dünya standartlarındaki teknolojiyi konfor ve beklentilerin ötesindeki bir hizmet anlayışıyla birleştirerek,

Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratmak felsefesiyle Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından 2001 yılında kuruldu.Sektörde kendinden emin adımlarla yol alan Mars Sinema için büyüme yolundaki ilk büyük sıçrama, 2003 yılında İş Girişim Sermayesi’yle gerçekleştirdiği ortaklık oldu.

Bu büyük adımla Türkiye’nin birçok ilinde pek çok yeni sinema salonu açılarak daha fazla sinemasevere ulaşıldı. 2005 yılında Tepe Cinemaxx Grubu’nun Mars Sinema tarafından satın alınmasıyla Türkiye sinema sektöründe bir ilke daha imza atılmış oldu.Mars Sinema’nın hızlı büyümesi yalnızca Türkiye’deki değil, yabancı yatırım fonlarının da dikkatini çekti ve Mars Entertainment Group’un ikinci büyük ortaklığının gerçekleşmesine neden oldu.

Mars Sinema 2007 yılında, Carrefour Marketler Zinciri, Raffles/Fairmont Oteller Grubu, Virgin Entertainment Group, Paris St. Germain futbol takımı ile gayrimenkul ve finans alanındaki yatırımlarıyla dünyanın en büyük girişim sermayelerinden olan Amerikalı Colony Capital ile bir ortaklık anlaşmasına imza attı. Mars Sinema bu ortaklığın ardından 2 yıl gibi kısa bir sürede, gelirler ile şube, perde ve koltuk sayısı yönünden sektör lideri haline geldi.

Colony Capital bu üç yıllık ortaklık süresinin sonunda yatırımını 3’e katlayarak hisselerini devretti. Mars Sinema üçüncü büyük ortaklığını, Mey İçki’nin yanı sıra medya, yiyecek ve finans alanlarındaki yatırımlarıyla tanınan, Türkiye’nin saygın girişim sermayelerinden Actera Group ile yaptı. Mars Sinema yalnızca sektörün büyüklüğünü ve ekonomik dengelerini değil, aynı zamanda sektörün vizyonunu da değiştirdi.

Beyazperdede opera ve bale gösterimleri, konserler, spor müsabakaları, son teknoloji 3D görüntü ve ses sistemler ile sinemaseverleri yeni deneyimlerle tanıştırdı. Sektörde büyük bir adım daha atarak ortaklığına 2011 yılında Esas Holding’i dahil eden Mars Sinema, AFM sinemalarını da bünyesine katarak büyümeye devam etti. Sunmuş olduğu hizmet ve teknoloji ile 2013 yılında, dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görüldü. Sinema sektörünün en prestijli ödülünü almış olmanın verdiği gurur ve mutlulukla Mars Sinema sektörün nabzını elinde tutmaya ve sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

MARS’lı Olmak

Hep başka bir gözle bakabilmektir.
Her zaman meraklı ve gelişime açık olmaktır.
“Ben, takım, misafir, şirket” diyebilmek ve “Mars”a sahip çıkmaktır.
Yaptığımız işin altına imzamızı atmaktır.
Güler yüzümüz ve tarzımızla daima buradayız der, etrafımıza ışık saçarız.
Özgüvenimiz, pozitif tavrımız ve duyarlılığımızla gelişime olan merakımızı birleştirir, motivasyonumuzu yüksek tutarak kendimizin ve işimizin yöneticisiyizdir.
“Biz” enerjisi ve Mars ekibinin her bireyini memnun etme hedefi ile tüm fikirlere değer verip, birbirimizi eğlenerek motive edip, her zaman destekleriz.

İş İle Eğlenceyi Birbirine Karıştırın

Eğer sizde iş ile eğlenceyi birbirine karıştırmak istiyorsanız; MARS yolculuğu için…

Açık Pozisyonlar:

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Lokasyon Yöneticisi (Osmaniye) Osmaniye
2 Film Programming Assistant Manager İstanbul(Avr.)
3 Tam ve Yarı Zamanlı Ekip Üyesi İstanbul (Tümü) +6 il daha

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*