Makyol İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

makyol

Makyol İş Başvuru Formu

Makyol İş Başvurusu yaparak Makyol’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Makyol iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Neden Makyol?
1965 yılında kurulan Makyol, ulusal ve uluslararası piyasalardaki gelişmeleri dikkatle takip etmiş; yurt içi ve yurt dışında, tamamladığı işler ile ülkemizin ve dünyanın büyük inşaat şirketleri arasındaki yerini almıştır. Aynı süreçte Makyol, kurumsallaşma sürecini titizlikle gözetmiş ve uygulamış; başarı grafiğini sürekli yükselterek bir sürdürülebilir büyüme örneği oluşturmuştur.

Makyol günümüzde;
– Şeffaf ve yeniliklere açık bir yönetim anlayışına sahip,
– Sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen,
– Farklı coğrafyalarda ve farklı sosyokültürel şartlarda iş yapabilme yetkinliğine sahip,
– Alanında yeni teknoloji ve yöntemler geliştiren,
– Yatırımcı yönü ile ülkemiz insanına yeni iş olanakları yaratan,
– Takım çalışması prensibi ile hareket eden uzman kadroları ile yurtiçi ve uluslararası arenada yüksek kalite ve verimlilik ile zamanında iş yapan bir dünya firmasıdır.

Makyol ailesinin bir ferdi olmak, sizi bir dünya şirketinin uluslararası normlardaki çalışma olanaklarına kavuşturmakla kalmayıp, sizi başarılı geleceğiniz ile buluşturacak bir ayrıcalığa dönüşecektir.

Makyol’da eğitim ve kariyer olanakları
Sürekli gelişmeyi ve çalışan motivasyonunu sağlamak, insan kaynaklarımızın bilgi ve yetkinlik seviyesini dünya standartları seviyesinde tutabilmek, uluslar arası ortamlarda rekabet edebilmek amacı ile çalışanlara ihtiyaç ve istenen gelişim amaçlarına uygun olarak kurum içi ve dışı eğitimler organize edilmektedir. Eğitim ihtiyaçları, performans yönetim sistemimize entegre bir şekilde analiz edilir ve günün koşullarına uygun olarak belirlenir.

Makyol çalışanlarına sunduğu eğitim çalışmalarıyla,
– Yeni elemanların işe uyumlarının en kısa sürede sağlanmasını,
– İşlerin daha iyi yapılabilmesi için gerekli bilgi ve becerilerin kazandırılmasını,
– Çalışan sorumluluğunu arttırarak yöneticilik ve liderlik tarzlarının gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlar.

Bilgisi ve deneyimi ile teknoloji kullanımını birleştirebilen, kendini sürekli geliştirerek fark ve katma değer yaratan çalışanlarımıza en üst düzey yönetici pozisyonları dahil tüm kariyer olanakları ve yolları açıktır.

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

3 yorum

  1. mrb 1970 samsun doğlu 92 den E ağır vasıta şoförüyüm şirket tecrüberim var bayındır.doğuş.nurol.gibi şirketlerde çalıştım sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla.TEL.0532.586.38.82–0536.438.23.89 kolaygelsin

  2. mrb ben afyon cay ilcesinden televizyonda haberlerde şofor bulunmadıgını söylendi ben sizinle calışmak istiyorum E sınıfı ve G SINIFI BELGEM VAR DAMPER DENEYİMİM VAR İLGİNİZ İCİN TEŞEKKÜREDERİM NUMARAM 0534 420 24 66

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*