Makem Boya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

makem-boya-is-basvuru-formu

Makem Boya İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Makem Boya iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Makem Boya şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Makem Boya insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Makem Boya firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmamız Makem Boya 24 Ağustos 2010 tarihinde Dyo yetkili toptancısı olarak sektöre adım atmıştır.

Sektörde yerimizi alırken enerjimizi ve memnuniyetinizi referans aldık. Renk kartelasında seçtiğiniz renkteki boyanın fabrikadan size ulaşıncaya kadar ki yolculuğunda hizmeti amaçladık.

Işığın değişik dalga boylarının gözün retinasına ulaşması sonucu ortaya çıkan renkler ruh halimizi ve hayatımızı derinden etkilemektedir.

Renk seçiminde etkili olan faktörleri cinsiyet, yaş, meslek, çevre diye sıralayabiliriz. Buna rağmen renklerin üzerimizdeki etkilerinin daha belirgin olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla yaşayacağımız evleri boyarken renk seçimi çok önemlidir.

Makem Boya olarak bu renkli dünyayı sizinle paylaşmak için elimizden geleni en iyi şekilde yapmak hedefimizdir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Uzmanı Bursa MAKEM BOYA TASARIM İNŞ. SAN. TİC.
Satış Temsilcisi Bursa MAKEM BOYA TASARIM İNŞ. SAN. TİC.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*