Lukoil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

lukoil

Lukoil İş Başvuru Formu

Lukoil İş Başvurusu yaparak Lukoil ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Lukoil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

LUKOIL Grubu çalışanları firmanın sahip olduğu potansiyelin temelini oluşturmaktadır. Bugün firmamız Rusya’nın 60’dan fazla bölgesinde ve 4 kıtaya yayılmış 30 ülkede yaklaşık 150 bin çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Personel yönetim politikamız güçlü ve istikrarlı kurumsal kültüre ve düzenli kurumsal değerler sistemine sahip, bir bütün olarak entegre olmuş şirket politikasıdır.

Personel yönetim politikamızın temelini aşağıdaki konularda somut adımların atılmasını öngören sistemin kurulması oluşturmaktadır:

  • Şirket stratejisi kapsamında belirlenen amaçlara ulaşılması için her bir çalışanın bireysel motivasyonunun sağlanması;
  • Elde edilen sonuçların değerlendirilmesi için kriterlerin oluşturulması;
  • Çalışanların ödüllendirilmesi ve teşvik edilmesi.

Personel yönetim politikamızın başlıca hedefi, LUKOIL Grubu şirketlerinin iş piyasasında her zaman tercih edilen bir işveren olarak bilinmesini sağlayacak olan personel yönetimi sisteminin kurulmasıdır.

Ön Saha Elemanı & Market Elemanı

Genel Nitelikler:
Lukoil Eurasia Petrol A.Ş.’nin kendi işlettiği istasyonlarında Ön Saha Elemanı ve Market Elemanı pozisyonlarında değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

* Tercihen Lise mezunu,
* Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
* Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
* Müşteri memnuniyetini ön planda tutan.

İş başvuru formu için tıklayın.

Lukoil Türkiye’de

Dikey entegre yapısıyla dünyanın en büyük petrol ve doğalgaz şirketlerinden biri olan LUKOIL’in gelişmiş kaynak altyapısı rekabet gücünü artıran başlıca faktör olarak öne çıkmaktadır. Dünya genelinde kanıtlanmış rezervlerin hacmi açısından özel uluslararası petrol ve doğalgaz firmaları arasında ikinci konumdadır.

Gelişmiş kaynak altyapısını daha da geliştirmek üzere yeryüzünde potansiyel coğrafyalar belirlenerek hammadde kaynaklarının araştırılması ve çıkarılması yönündeki çalışmalar devam etmektedir. Bu kaynak araştırmalarına paralel olarak Türkiye’nin jeopolitik konumu ön plana çıkmaktadır.

Türkiye, Doğu’nun enerji tedarikçisi ülkeleri ile Avrupa ve Asya’nın büyümekte olan pazarlarını birbirine bağlayan önemli bölgesel merkez rolü üstlenmiştir. Bu durum, Türkiye’ye dünya petrol rezervlerinin güvenli bir şekilde taşınması ve dünya genelinde enerji güvenliğinin sağlanması açısından kilit önem kazandırmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*