Liman Avm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

liman-avm-is-ilanlari

Liman Avm İş Başvuru Formu

Liman Avm İş Başvurusu yaparak Liman Avm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Liman Avm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Liman AVM

Türkiye’nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir. İstanbul ve İzmir’e yaklaşık 2.5 saat uzaklıkta yer alan Bandırma Liman AVM, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir “yaşam merkezi” olarak hizmet vermektedir.

Bandırma Liman AVM, Bandırma’lılar için tüm günü değerlendirebilecekleri bir yaşam alanı, şehirlerarası ve  deniz yolunu kullananlar için güvenli bir “Liman”dır. Liman AVM’de tekstilden aksesuara, elektronik eşyadan gıdaya, kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, her türlü alışveriş ihtiyacı tek adreste karşılanmaktadır.

Mimari projesi ülkemizde birçok önemli ve ödüllü projeye imza atan DPI Group tarafından hazırlanan Bandırma Liman Alışveriş Merkezi’nde, görsellik ve mimari çeşitlilik yenilikçi bir yaklaşımla ele alınmıştır. Alışveriş merkezinde, denizin kokusuyla yoğrulmuş Bandırma ilçesinin mimari dili olduğu gibi ortaya konulmuş, ilçenin geleneksel dokusuna modern bir uyum sağlanmıştır.

Her biri ayrı yaşam alanı olarak tasarlanmış olan Bandırma Liman AVM’nin geniş katları, ferah ve şık mimarisi ile sektördeki paydaşlarından farklı misyonlar üstlenmiştir. Bandırma’nın merkezinde yer alan Liman AVM, Türkiye’nin en seçkin ve üst düzey markalarına Bandırma’da ilk kez ev sahipliği yapmıştır. Özgün çizgisiyle Bandırma ve çevre ilçelerden hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayan Bandırma Liman AVM, aylık ortalama 400 bin ziyaretçiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

İstanbul, İzmit ve Adapazarı aksında yoğunlaşan ticari ve sosyal hayat; alternatif bir güzergah olarak Güney Marmara Bölgesi’ni ön plana çıkarmaktadır. Etkinliği ve ticari potansiyeli her geçen gün artan bölgenin ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Bandırma Liman AVM, farklı büyüklükte 55 mağazası, 600 üzerinde aracı barındıran otoparkı, 5 katlı 60 bin metrekarelik alanı ile Bandırma ve çevre ilçelerle hizmet vermektedir. Son teknolojiye sahip 6 salonu ve 800 koltuk kapasitesi ile Bandırma ve çevre ilçelerin en modern sineması Cinefora, misafirler için adeta bir buluşma noktası haline gelmiştir.

Liman Alışveriş Merkezi, bölgede ilk ve sadece Liman’da bulunan bir çok markayı da aynı çatı altında buluşturmuştur. Kusursuz mağaza karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışveriş, eğlence ve lezzetin buluşma noktası olan Bandırma Liman AVM, özel günler için hazırlanan aktiviteleri ile de cazibe merkezi olmuştur.

Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, Bandırma’ya önemli bir istihdam imkanı sağlarken, hem ulusal hem de yerel ekonomiye önemli bir katkı yapmaktadır.

İletişim için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*