Kuveyt Türk Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kuveyt-turk

Kuveyt Türk Güvenlik İş Başvuru Formu

Kuveyt Türk İş Başvurusu yaparak Kuveyt Türk’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kuveyt Türk iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Kuveyt Türk’te, İnsan Kaynakları çalışmaları kurum adına stratejik bir rol üstlenir. İnsan Kaynakları Çalışan Memnuniyeti’ni ilk planda tutan, 2014 vizyonuna yönelik bir yaklaşıma sahip, bankamızın stratejik kararlarında etkin sonuçlar üretilmesine katkıda bulunan, kurumumuzun hedefleri doğrultusunda şube ve birimlerle koordinasyon içinde, iletişim ve paylaşımı temel alan, özgün İnsan Kaynakları Programları’nı yürütür.

İşe Alım

Kuveyt Türk, iç ve dış müşteri memnuniyetine önem veren, takım çalışmasında başarılı, iletişim ve ikna becerileri kuvvetli, başarı odaklı ve faizsiz bankacılıkta çalışmaya istekli kişilerin çalışmak istediği bir bankadır.

Her biri alanlarında uzman kişilerden oluşan işe alım ekibimiz birden çok işe alım tekniği uygulayarak belirtilen özellikteki kişilerin işe alımını gerçekleştirmektedir. Doğru işe doğru adayın yerleştirilmesi için yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek sınavları, grup mülakatları, vaka çalışmaları, kişilik testleri vb. envanterler ile işe alım süreci yürütülmektedir. Uygulama sonucu olumlu olan adaylar İşe Alım Komitesi tarafından değerlendirilerek süreç sonuçlandırılmaktadır.

Adaylar internet sitesinden kısa özgeçmişlerini oluşturarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerindeki başvurular pozisyon için aranan öğrenim durumu, iş tecrübesi vb. hususlar dikkate alınarak olumlu adaylar işe alım sürecine tabi olur.

Genel iş başvurusu yapmak için tıklayın

 

4 yorum

  1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
    0506 985 35 75 0553 264 40 09

  2. merhaba 1980 doğumluyum silahlı özel güvenlik sertifikam var boy 183 kilo 82 ankarada ikamet etmekteyim sizinle çalışmak isterim uygun görmeniz halinde saygılarımla tel 05427434713

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*