Kroman Çelik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kroman-çelik

Kroman Çelik İş Başvuru Formu

Kroman Çelik İş Başvurusu yaparak Kroman Çelik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kroman Çelik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Politikası
Şirketlerimizde İnsan Kaynakları ihtiyaçları Norm Kadro çalışmaları ile tespit edilir.
Yıllık olarak yapılan Bütçe Planlaması içerisinde İnsan Kaynakları Planlaması’ na da yer verilir.
İşe alım sürecinde temel amaca hizmet etmek üzere; işbirliği sağlayacak, motivasyonu yüksek, çalışmalarımızı hep ileriye taşıyacak etkin insan kaynağı tercih edilir.
Bu amaç doğrultusunda, işe alım ilanları internet portalı üzerinden yayınlanır ve özgeçmişler aynı sitede oluşturulan başvuru sistemi üzerinden kabul edilir. Kurumsal internet sitemiz üzerinden gönderilen özgeçmişler de değerlendirmeye alınır. Başvurular arasından, ihtiyaçlar doğrultusunda aranılan nitelikteki adaylar belirlenmekte ve görüşmeye çağırılır.
Şirketlerimizde oluşan boş pozisyonlar için, ilk etapta, Grup Şirketlerinde var olan uygun insan kaynağını araştırılarak değerlendirilir. İçeriden yapılan bu yerleştirmeler ile çalışanların kariyerlerinde sürdürülebilir bir ivme kazanmasını sağlanır.
İşe alınan çalışanlar için uygun oryantasyon programları hazırlanır. Programlar, İnsan Kaynakları birimleri ile çalışılacak birim arasında oluşturulacak işbirliği ile sunulur. Oryantasyon programında amaç çalışanın işe ve işletmeye uyumunu sağlayarak işgücü devir oranını azaltmaktır. Bu amaçla çalışana; şirket politikaları, şirketin organizasyon yapısı, üretim süreci, sosyal haklar ve sorumluluklar, iş koşulları, iş güvenliği ve çevre konularında bilgi verilir.
Rotasyon programı uygulamak. Çalışanların ilk işe başladıkları dönemler ağırlıklı olmak üzere, çalışanın bilgi birikimini ve deneyimini arttırmak için çalıştığı birimler dışında ancak bağlantılı birimlerde, belirlenmiş sürelerde çalışması sağlanır.

Açık Pozisyonlar

Tarih           Pozisyon                     Şehir/Ülke                        Firma Adı

23.06.2014 Üretim Bakım Elemanı İstanbul(Asya), … KROMAN ÇELİK SANAYİİ A.Ş.
23.06.2014 İnsan Kaynakları Görevlisi Kocaeli Kroman Çelik San. A.Ş.
23.06.2014 ÇEVRE MÜHENDİSİ Kocaeli Kroman Çelik San. A.Ş.
23.06.2014 İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya), … Kroman Çelik San. A.Ş.
23.06.2014 İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya), … Kroman Çelik San. A.Ş.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. Ben 28 yasında endüstri meslek lisesi mezun uyum gaz aktı argon ve elejtirik kaynağı yapabiliyorum krom üzerinde 4 senedir çalışıyorum sizlerle çalışmaktan onur duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*