Kozmoklinik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kozmo

Kozmoklinik personel alımı yapacak!

Kozmoklinik iş başvurusu yaparak sizde Kozmoklinik ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Kozmoklinik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kozmoklinik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kozmoklinik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kozmoklinik®, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlaması, satışı ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2003 yılında kurulan genç ve dinamik bir ithalatçı firmadır. Sahip olduğu tüm markaların en büyük ortak özelliği dünya pazarında kendi alanlarında lider markalar, daha da önemlisi “markalaşmış” markalar olmasıdır.

Kozmoklinik® olarak misyonumuz, kişisel bakım endüstrisindeki güçlü ve deneyimli yapımızla, uzun dönemli, detaylı pazarlama ve satış stratejileri geliştirerek, dünya çapında tanınmış, sonuç odaklı, etkili markalarımızla tüketicilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır.

Kozmoklinik® markalarını; eczane, parfümeri, kuaför, zincir mağaza ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanarak, en etkili sonuçları elde etmesidir.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*