Knauf İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

knauf

Knauf İş Başvuru Formu

Knauf İş Başvurusu yaparak Knauf’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Knauf iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Knauf, 1932 yılında iki maden mühendisi kardeş Karl ve Dr. Alfons N. Knauf tarafından kuruldu. Bugün halen %100 bir aile şirketi olarak aynı başarıyı oğulları Nikolaus ve Baldwin Knauf devam ettirmektedir. Manfred Grundke CEO olarak, Hans Peter Ingenillem CFO olarak görev yapmaktadırlar. 

Merkezi Almanya Iphofen’de bulunan Knauf’un dünyanın 50’yi aşkın ülkesinde 150’ den fazla fabrikası bulunmaktadır. Yıllık Cirosu 5.6 milyar Euro’dur. Knauf; alçı, kartonlu alçı plaka, cam yünü, genleştirilmiş perlit ve yalıtım malzemeleri üretiminde Avrupa sıralamasında ilk 3 firma arasındadır. 

Türkiye’nin ilk kartonlu alçı plaka fabrikası olarak 1989 yılında Bilkent Ankara Fabrikada üretime başlanmıştır. 1997 yılının ikinci yarısında dünya devi Knauf ile birleşerek “Tepe Knauf” adını almıştır. 2000 yılında Türkiye’deki ikinci kartonlu alçı plaka fabrikasını İzmit’te hizmete sokan Knauf, üçüncü fabrikasını yine İzmit’te kurmuştur. Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olan Knauf’un 4. Fabrikası Ahiboz Ankara’da 2009 yılında üretime başlamıştır.

Buradan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

2 yorum

  1. şahsım ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ E.G.O GENENEL MÜD. BÜNYESİNDE 22 SENE ÇEŞİTLİ DALLARDA GÖREV YAPTIM BAŞ ŞOFÖRLÜK HARAKET GÖREVLİSİ VE ŞOFÖRLÜK GİBİ GÖREVLERDE BULUNDUM 2011. 15.11 DE EMEKLİ OLDUM VE ÇALIŞMAK İSTİYORUM EĞER BAŞ VURUM UYGUN GÖRÜLÜRSE İKİNCİ ADRESİM KNAUF, A 7 KM dir saygılar,,

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*