Kıta Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kıta-lojistik

Kıta Lojistik İş Başvuru Formu

Kıta Lojistik İş Başvurusu yaparak Kıta Lojistik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kıta Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KITA 1995’te kurulmuş entegre bir lojistik hizmet üreticisidir. KITA, verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak büyümeyi amaçlamıştır.

Global hava kargo hizmetleri, LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje ve fuar lojistiği, yurtiçi dağıtım hizmetleri ve gümrükleme hizmetlerini aynı çatı altında sunmaktadır.

Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte müşterilerine hizmet veren KITA, Izmir, Istanbul, Bursa ve Erbil’de 280’i aşkın personeli, depoları ve uluslararası araç filosuyla hizmet vermektedir.

İnsan Kaynakları

Uluslar arası Taşımacılık dünyanın en hızlı gelişen sektörlerinden birisidir. Bizim KITA’daki işimiz bir palet malzemeyi bir noktadan diğerine taşımanın çok ötesindedir. İşimiz çoğunlukla tedarik zincirinin bir parçası olmamızı gerektirir. Bu süreç de malzemenin en verimli şekilde tedariği, planlaması, depolanması ve üretiminden son tüketim noktasına değin akışını içerir. KITA, müşterilerine her aşamada bilginin ve hizmetin en hızlı şekilde akmasını sağlayarak onları rekabet sürecinde destekler.

KITA Grubu’nda çalışmayı isterseniz lütfen aşağıdaki linke tıklayarak özgeçmişinizi bize yollayınız.

İş başvurusu yapmak için tıklayın.

1 yorum

  1. MERHABA HAYIRLI AKŞAMLAR BEN ERCAN KINIŞ HATAY/MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM YAŞ:24 ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK BELGEM VAR,İKİNCİ DERECEDEN İNGİLİZCEM VAR EHLİYET:E,ÇALIŞMA ALANI OLARAK YURT İÇİ VEYA YURT DIŞI FARKETMEZ,GEBZEDE İKAMET ETMEKTEYİM,.SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIM, İRTİBAT TEL:0543 810 72 44
    E-POSTA:ercankinis49@hotmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*