Kerim Çelik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kerimçelik

Kerim Çelik İş Başvuru Formu

Kerim Çelik İş Başvurusu yaparak Kerim Çelik ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kerim Çelik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Borusan Holding ve Arcelor Mittal ‘in ortak girişimi olan Yassı Çelik Grubu şirketlerinden Kerim Çelik, 50 yılı aşkın deneyimi ile dünya standartlarında Çelik Servis Merkezi hizmetlerinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısıdır.

Kerim Çelik, nihai kullanıcıya istediği kalitedeki ürünü zamanında ulaştırmayı ve modern yönetim anlayışı ile hizmet vermeyi hedefleyen bir Çelik Servis Merkezi’dir. Üretim kapasitesi, İstanbul’da 62.000 m2 fabrika alanında 150.000 ton/yıl, Manisa’da 20.000 m2 fabrika alanında 130.000 ton/yıl, Bursa’da 27.000 m2 fabrika alanında 270.000 ton/yıl’dır ve Adana’da 2400 m2 fabrika alanında 25,000 ton/yıl’ dır.

Kerim Çelik, birçok farklı sektörde, orta ve küçük ölçekli sanayicilere ve nihai kullanıcılara hizmet vermektedir. Bu sektörler arasında, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya ve yan sanayi, boru profil, inşaat ve yan sanayi, makine ve yedek parça, radyatör, aydınlatma, kilit klasör üreticileri, ısıtma ve havalandırma, conta, tavukçuluk ekipmanı, çelik dolap imalatçıları, mobilya aksesuarı üreticileri, kablo ve taşıma sistemleri, elektrik pano üreticileri, asansör üreticileri çelik servis merkezleri ve bayileri yer almaktadır.

Müşterilerine daima en iyi hizmet sunmayı hedefleyen Kerim Çelik, Türkiye demir çelik piyasasının can alıcı dört sanayi bölgesinde,Tuzla-Gebze,Bursa,Manisa ve Adana bölgelerinde konuşlanmıştır.Merkezi Tuzla’da olan Kerim Çelik, farklı lokasyonlarda müşterilerine yakın olarak en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                        Şehir
Hammadde Planlama Temsilcisi  Bursa BORÇELİK
GENEL BAŞVURU                           ** Tüm Türkiye Borusan Grubu
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜ        Bursa BORÇELİK
ELEKTRONİK ARIZA BAKIM TEKNİSYENİ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ Bursa BORÇELİK
SAP ABAP YAZILIM UZMANI      Bursa BORÇELİK
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/Tornacı Bursa BORÇELİK
TAVAN VİNCİ BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCI                       Bursa BORÇELİK
KAYNAK OPERATÖRÜ                  Bursa BORÇELİK
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜ  Bursa BORÇELİK
DIŞ TİCARET DOKÜMANTASYON UZMANI Bursa Borçelik
Paketleme Operatörü                       Bursa BORÇELİK
Yardımcı Tesisler Operatörü          Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ Bursa BORÇELİK

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*