Kar Yapı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

karyapı

Kar Yapı İş Başvuru Formu

Kar Yapı İş Başvurusu yaparak Kar Yapı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kar Yapı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmamız, 2001 yılında   “ Hayatı Güzelleştiren Detaylar  “  sloganı ile, Antalya Organize SanayiBölgesi’nde, yüksek yoğunluklu XPS ve EPS POLİSTREN plakalardan, KAR– SİS  markası altında, iç ve dış cephedekor ürünleri imal ederek faaliyetine başlamıştır. Adını “ KARtonpiyer SİStemleri ‘nin” kısaltılmasından alan KAR-SİS, kısa sürede marka bilinirliği ve marka değeri yaratarak, pazarda yerini almış, hızlı bir gelişim  süreci ile her geçen gün, ürün ve müşteri portföyünü genişletmiş,  yurt içi ve yurt dışında oluşturduğu bayi ağı ile yaygınlaşmış,  ilkelidürüstkaliteli satış ve üretim politikası sayesinde, “Sektörün Önde Gelen Firması“ konumuna gelmiştir.

2006 yılında,   inşaat başlangıcının her aşamasında kullanılacak yalıtım malzemeleri üreten, KAR-POL kurulmuştur Aynı dönemde, çeşitli sektörlerde kullanılacak ambalaj malzemelerinin ve fidecilikte kullanılan viyollerin üretimi başlamıştır. Yatırımlar hız kaybetmeden devam etmiş ve o güne kadar dışarıdan temin edilen EPS kütükler KAR- POL  bünyesinde üretilmeye başlamıştır. Pazar ve yatırımlardaki büyüme ile birlikte firma yönetimi, faaliyetleri bir grup adı altında toplamaya karar vermiş Kar-sis  ve Kar-Pol   yanında, faaliyet konusu bu iki fabrikanın üretimini satmak, pazarlamak, tanıtmak ve inşaat taahhüt işlerini de kapsayan KAR-YAPI  kurularak, diğer şirketlerin sadece marka değerlerinin kalması kararı alınmıştır. Tüm resmi işlemler, KARYAPI bünyesinde devam etmektedir.

Ürün kalitesinin dışında,  kaliteli hizmet ve kaliteli yönetim ilkesinin bünyesinde var olduğuna inanan firmamız, kurumsal kimliğini geliştirmek için 2007 yılında, ISO 9001- 2008 belgesini almıştır.

Firma sürekli geliştirdiği ve çok önem verdiği ARGE çalışmalarıyla pazara yeni ürünler ve yeni uygulamalar sunmaya devam ederek , sektöründe bir çığır açmış ve dünyada adını söz ettirmeyi başardığı ambalajlı, barkodlu yapı market ürünlerinden oluşan  REGOLA markalı ürünlerini sektöre kazandırmıştır.

2008 yılında, Antalya 2. Organize Sanayi Bölgesinde, 30.000 m² si kapalı olmak üzere toplam 60.000 m² lik  alanda faaliyetine devam eden firma,  kendi sektöründe faaliyet gösteren firmalar içinde,   en büyük alana ve kapasiteye sahip işletme konumundadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. BEN SULEYMAN SHAKİROV KAZAKİSTAN VATANTAŞIYİM ANTALYADA KİRCİLAR MONDİALDA ÇALIŞTİM 3 SENE YABANCİ DİLLERİM VAR RUSS KAZAK
    SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM 05362750270

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*