Kale Kilit İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Kale Kilit İş Başvuru Formu

Elli yılı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Kilit, her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyüyor. Ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle; ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaya, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

Sektörünün ilk AR-GE merkezini açarak yenilikçi ürün yaklaşımını sürdüren Kale Kilit; profesyonel AR-GE ekibi ve yaklaşık 1500 kişilik kadrosuyla, 8 ürün grubu altında, her türlü güvenlik ihtiyacına uygun 350’nin üzerinde ürün üretiyor.

Türkiye genelinde yaygın satış ağıyla her noktaya ulaşma ayrıcalığı sunan Kale Kilit aynı zamanda; “Türkiye’nin En Çok Bilinen ve Tercih Edilen Kilit Markası” olma özelliğine de sahip.

Sadece Türkiye’de değil, dünya pazarında da söz sahibi ve güvenilir bir marka konumunda olan Kale Kilit, her yıl düzenli olarak 100’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Bu sayede 12 kez kendi alanında ihracat şampiyonu olan marka, İSO (İstanbul Sanayi Odası) tarafından gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin İlk 500 Sanayi Kuruluşu’ sıralamalarında yer alıyor.

Kale Kilit, dünya piyasasında rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini genişletmek adına dev bir adım daha atarak; 2016 yılında yalnızca bölgenin değil, Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisini kurdu. Kale Endüstri Holding bünyesindeki tüm grup şirketlerinin ve ürünlerinin tek bir çatı altında toplandığı Çerkezköy Fabrikası hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğini taşıyor. Hızlı ve istikrarlı büyüme trendini yatırımlarla güçlendiren Kale Kilit, en yeni ve modern teknolojilerin kullanıldığı Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikası ile üretim kapasitesini iki katına çıkarttı. Kale Kilit, günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir kapasitesine sahiptir.

25 yorum

  1. 26 yasındayım 1.70 boyundayım gazıosmanpasa ikamet etmekteyım eli cabuk işinde ciddiyetdı seven bir kişiliğim eleman alımlarınızda degerlendirırseniz sevınırım. konya selcuk universıtesınden mehzunum 05372559860

  2. 29 yasında 1 70 boyunda 70 kilo eyüpte ikamet etmekte eli cabuk işinde ciddiyetdi seven bi kişiligim eleman alımlarınızda degerlendırırsenız sevınırım… 0542 491 43 88

  3. seıamlar ben cerkezköydeki yeni fabrikanızda çalişmak istiyorum 39 yasındayım şöförüm 17 senedir sürekli arac kullanmaktayım src r,pisko teknik e sınıfı ehliyetim mevcut istanbuldan yeni tasındım çerkezköye dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla cep 0535 235 03 04 tamer köroglu selamlar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*