Kale Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kale-gıda

Kale Gıda İş Başvuru Formu

Kale Gıda İş Başvurusu yaparak Kale Gıda’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kale Gıda iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Son bir yıl içinde Çanakkale, Bandırma, Burhaniye, İzmir bölgelerindeki depolarının yanında Bursa ve Denizli depolarını da hizmete koyarak tüm Güney Marmara, Ege ve Batı Akdeniz bölgesindeki perakende noktalarına hizmet vermeye başlamıştır.
1974 Yılından beri Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Satış ve Pazarlamasında Çanakkale’de doğan ve bugün Güney Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’e kadar uzanan hizmet ağında bulunan 11 il, 12.000 müşterisine   6 ana depo, 4 cep depo ile 190 araçlık filosuyla 300 personeliyle sektöründe lider ve öncü oyuncularından KaleGıda A.Ş. dünden bugüne büyüyerek yatırımlarına devam etmektedir.
KaleGıda her zaman içinde bulunduğu dağıtım sektörünün örnek kuruluşu olarak, ülke ekonomisine ve çevresindeki gelişime katkıda bulunmaya devam eden bir anlayışla hareket etmektedir.Özellikle bölgesinde üretilen ürünlere portföyünde ağırlık vermiş,bu ürünlerin dağıtım bölgesinde bulunan 11 ilde satışını yaparak tanıtımını sağlamaya özen göstermiştir.
”Önce Müşteri Memnuniyeti” sloganıyla ilk günden bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerine sadece ürün tedariği değil aynı zamanda merchandising hizmetleri, yerinde ürün eğitimi ve tüketici kontaktları yaparak satış sonrası faaliyetlerde de bulunmaktadır.Firmamıza özel yazılımlarla hizmet operasyonumuzun her aşamasını ölçerek ve iyi analiz ederek hizmet kalitemizi sürekli iyileştirilmektedir.
Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*