İzocam İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

izocam

İzocam İş Başvuru Formu

İzocam İş Başvurusu yaparak İzocam’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İzocam iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ücret Politikası

Aylık sabit ücret ödenmektedir. Çalışanla karşılıklı mutabık kalınan hedeflere ulaşma oranına bağlı olarak yılda bir kez genel ücret ayarlaması yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları

Yetkinlik değerlendirme sistematiği, performans sonuçları ve çalışanlar ile yapılan kişisel görüşmelerle desteklenen potansiyel tespiti ve kariyer planlaması doğrultusunda yükselme olanakları belirlenir.

Sosyal Olanaklar

Şirket destekli özel sağlık sigortası ve bireysel emeklilik sigortası uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca sosyal/kültürel/sportif etkinlikler belirli bir takvim içerisinde düzenlenmektedir. Yemek ve servis olanakları bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri/Fazla Mesai

Genel Müdürlük Normal çalışma saatleri hafta içi 08:00 – 17:30 arası

Vardiyalı çalışma saatleri 07:00-15:00/15:00-23:00/23:00-07:00

Elemanlarda Aranılan Nitelikler

Asgari Eğitim Düzeyi

Meslek Lisesi/Lise Üniversite (Vardiyalı üretimde çalışan operatör/usta seviyesi çalışanlarımız için)
Lisans ve Lisans üstü (Uzman/Mühendis/Sorumlu/Memur seviyesi çalışanlarımız için)

Kişilik Özellikleri

Başarılı insan ilişkileri kurabilen, sorumluluk alabilen, öğrenmeye ve yeniliklere açık, kendine güvenen, dinamik, yaratıcı ve azimli.

Eleman Seçim Prosedürü

İnternet iş arama siteleri ve web sitemiz üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Staj Olanakları

Şirketimize staj başvuruları her yıl 01 Ocak – 15 Nisan tarihleri arasında yapılmaktadır. Değerlendirmeler sonucunda staja kabul edilip edilmediğiniz bilgisi size en geç 15 Mayıs tarihine dek bildirilmektedir.

Şirketimizde sadece zorunlu kabul edilmekte olup buna ek olarak 5510 sayılı kanuna istinaden üniversite stajerlerinin de lise stajerleri gibi okulları tarafından sosyal güvence kapsamında sigortalı olmaları gereklidir. Dolayısı ile zorunlu staj olsa dahi okulları tarafından sigortalılık durumları gerçekleşmeyen stajyer adaylarının staj yapabilmeleri söz konusu olmayacaktır.

Ayrıca iş güvenliği ve sağlığı nedeni ile üretim – fabrika sahası içerisinde yer alan birimlerde staj yapma olanağı verilmemektedir. Üretim stajı başvuruları kabul edilmemektedir.

Staj yapılabilecek bölümlerimiz:

Maltepe Lokasyonunda : Muhasebe, Finansman, İnsan Kaynakları, Bilgi Sistem, Üretim Planlama ve Lojistik, Mühendislik (Ofis içi-Yatırım/Proje Yönetimi), Teknik Pazarlama, Tanıtım – Reklam ve Halkla İlişkiler

Dilovası Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Gebkim Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Tarsus Lokasyonunda :  Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Yukarıda belirtilen lokasyon ve kapsam dışında stajyer kabul edilememektedir.

Başvuru için tıklayın.

4 yorum

  1. çiraklik meslek lisesi mezunuyum elektirik elektironik goruntu ve ses sistemleri bölumu mezunuyum yaşim 21 askerligimi yapdım daha önce calişdigim yar beyoglu gida orda ki korevim combi operotoruydum izocam ha elemen alindigini duydum bir baş vuru yapim dedim ve tarsus da oturuyorum tel: 05340116723

  2. END.MESLEK LİSESİ (İŞ MAKİNALARI BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.)1984 DOGUMLUYUM. ÇUKUROVA BALCALI ÜNÜVERSTESİ TERK,BİLGİSAYAR SERTFİKAM VAR.İŞ ARIYORUM.NUMARAM:0507 346 77 65

  3. 3 yıl serdar ambalajda 9 ay sametoglu sunta fabrika 11 ay karam yag fabrikası su han bozdayım iş arıyorum e g ehliyetim var tarsus da otuyorum saygılar 0507 744 8637 nomaram

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*