İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Nasıl Başvurulur?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, birçok farklı alanda çalışan personelleri ile hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hizmet ağı içerisinde yer almak istiyorsanız, belediyenin iş ilanlarını takip ederek başvurunuzu yapıp, iş görüşmesine çağrılabilirsiniz.

İş İlanları Nerede Bulunur?

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı iş ilanları, belediyenin resmi internet sitesinde yayımlanmaktadır. Bu ilanlara, “İş Başvuruları” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu bölümde, belediyenin açık pozisyonları, başvuru şartları ve başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru süreci, ilanda belirtilen tarihler arasında gerçekleştirilmektedir. Başvurunuzu, ilanda belirtilen belgeleri tamamlayarak ve belediyenin istediği şekilde hazırlayarak yapabilirsiniz. Sonrasında, başvurunuz incelenecek ve uygun görülmesi halinde, belediyenin insan kaynakları departmanı tarafından sizinle iş görüşmesi için iletişime geçilecektir.

Başvuru Sürecinde Gereken BelgelerBaşvuru Şartları
Nüfus cüzdanı fotokopisi Diploma ve transkript Özgeçmiş İş Başvuru Formu Varsa sertifikalarEn az önlisans mezunu olmak İlgili pozisyon için belirlenen yaş aralığında olmak Askerlik hizmetinin tamamlanmış olması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Yerleşim yeri İzmir olmak

İş İlanları İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Hangi Pozisyonlar Var?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin önemli belediyelerinden biridir. Dolayısıyla, her yıl çok sayıda kişi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak için başvuruda bulunur. Şirket, her yıl çeşitli pozisyonlar için iş ilanları yayımlamaktadır. Bu nedenle, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak isteyenler için birçok seçenek mevcuttur.

Aşağıda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde açık olan pozisyonlardan bazıları listelenmiştir:

 • İnşaat Mühendisi
 • Mimari
 • Jeoloji Mühendisi
 • Elektrik Mühendisi
 • Bilgisayar Mühendisi
 • Sosyolog
 • Psikolog
 • Memur
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarına birçok avantaj sunar. Bunlar arasında maaşlar, sosyal haklar ve olanaklar, kariyer fırsatları ve çalışma saatleri bulunur. Belediye ayrıca, çalışanlarının eğitimlerini ve gelişimlerini teşvik eder.

Ayrıca, İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları çeşitli sosyal etkinliklerden de yararlanabilirler. Şirket, futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve bisiklet gibi spor dallarında takımlar kurar. Ayrıca, sosyal kulüpler ve aktiviteler de mevcuttur.

Maaşlarİzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışanların maaşı, pozisyonlarına ve deneyimlerine göre değişir. Ancak, belediye çalışanlarına rekabetçi bir ücret verir ve diğer kamu kurumlarıyla karşılaştırılabilir bir maaş sunar.
Sosyal Haklar ve Olanaklarİzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları, emeklilik planı, sağlık sigortası, yemek kartları, yıllık izinler ve tatil imkanları gibi birçok sosyal hak ve olanaktan yararlanabilirler. Ayrıca, şirket, çalışanlarına eğitim ve gelişim fırsatları da sunar.
Çalışma Saatleriİzmir Büyükşehir Belediyesi, çalışma saatleri konusunda oldukça esnektir. Çoğu departman, sabah saatlerinden öğleden sonra geç saatlere kadar hizmet verir. Şirket, ayrıca bazı çalışma modelleri, örneğin uzaktan çalışma gibi seçenekler de sunar.

Çalışma Şartları İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Çalışmanın Avantajları

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de örnek alınabilecek hizmetleriyle, ülkemizin en gelişmiş ve ileri belediyelerinden biridir. Bu sebeple, birçok kişi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak için başvuruda bulunur.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle, çalışanlar sosyal haklardan yararlanma konusunda oldukça şanslıdır. Belediye bünyesinde çalışan personeller, sağlık hizmetleri, spor kulübü imkanları, yemekhane hizmetleri vb. birçok sosyal olanaktan yararlanabilirler.

Ayrıca, İzmir Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarına sunduğu eğitim fırsatlarıyla da öne çıkmaktadır. İşe yeni başlayan personele verilen eğitimlerle, çalışanların işlerinde daha iyi olmaları sağlanırken, gelişimlerine de olanak sağlanmış olur.

Başlıca AvantajlarDetayları
Çalışanların Sosyal HaklarıBelediye tarafından sağlanan sağlık hizmetleri, spor kulübü imkanları, yemekhane hizmetleri vb.
Eğitim Olanaklarıİşe yeni başlayan personele verilen eğitimlerle gelişim sağlanması

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yarattığı sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkmaktadır. Yapılan bu projelerde çalışanlar da yer alarak, sosyal sorumluluk kavramını benimsemeleri sağlanır.

Bütün bu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak oldukça cazip bir seçenektir. İş arayanlar için bu belediyede farklı pozisyonlarda iş ilanları olabilmektedir. Bu nedenle, web sitelerindeki iş ilanlarını takip ederek, kendinize uygun pozisyonlara başvurabilirsiniz.

Sosyal Haklar Ve Olanakları İzmir Büyükşehir Belediyesi Personeli Ne Tür İmkanlardan Yararlanabilir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan personel, şirketin sunduğu birçok farklı sosyal hak ve olanaktan yararlanabilirler.

Bu haklar arasında sağlık ve diş sigortaları, sosyal yardım, yemek indirimi, ulaşım desteği ve tatil olanakları yer alır.

HaklarDetaylar
Sağlık ve Diş SigortasıÇalışanlar, şirket tarafından sunulan sigorta planlarından faydalanabilirler. Bu planlar, hem çalışan hem de aile üyeleri için geçerlidir.
Sosyal YardımÇalışanlar, aileleri için belirli koşullara göre maddi yardım alabilirler. Bu yardımlar, çocukları için okul ücretleri gibi konularda da olabilir.
Yemek İndirimiÇalışanlar, şirket tarafından sunulan yemek hizmetlerinden indirimli fiyatlarla yararlanabilirler.
Ulaşım DesteğiŞirket, çalışanlara toplu taşıma kartı sağlayarak ulaşım konusunda da destek olur.
Tatil OlanaklarıÇalışanlar, şirketin belirlediği ücretlerle belirli otellerde tatil yapma fırsatı bulabilirler.

Bunlar sadece İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının yararlanabilecekleri imkanlar arasındadır.

Şirket, personelinin sağlıkları ve refahı için çalışan dostu bir politika benimser.

Daha Fazla İzmir İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

25 yorum

 1. merhaba aydın dogumluyum 1989 yılından izmirde yaşamaktayım pide ustasıyım özel sektörde calışmaktayım. 1974 dogumluyum e sınıfı ehliyetim bulunmaktatır. beletiyenizin himayesi altında calışmak istiyorum saygılarım.tel 05334315452

 2. MHR.İZMİR DOGUMLUYUM.EVLİYİM KONAK MOTOR MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM..İZMİR ADNAN MENDERES HAVAALANINDA TGS YER HİZMETLERİNDE OPERATÖRŞÖFÖR OLARAK VİP GÖREVLİSİYDİM BAŞKANIMIZI UÇAGA HEP BEN BIRAKIRDIM.ŞUANDA İŞSİZİM.YARDIMCI OLMANIZI İSTERİM SAYGILARIMLA ŞEVKET ÖZDEMİR CEP:534 304 62 12

 3. merhaba 2 senedir cv bankasından bu gün dönecekler yarın dönecekler diye her gün umutla bekliyorum belediyenin himayesi altında çalışmak istiyorum 1998 doğumluyum tl.05454144353

 4. Merhaba doğma büyüme izmirliyim vinç oparatörüyüm kamyon üstü vinç hiyap kullanıyorum 80 tona kadar çift kırma belediyenin vinçlerinde hizmet edermeli istiyorum. 27 yasındayım

 5. MERHABALAR BEN İZMİRDEN YAZIYORUM 1977 DOĞUMLUYUM 20 YILLIK KAYNAK İŞİYLE UĞRAŞMAKTAYIM BELEDİYEMİZ BÜNYESİNDE KAYNAKÇI OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM 05061277513

 6. ben izmirde oturuyorum ehlıyetım agır vasıta E olup 4yıllıktır meslegım söforluktur bledıyede duzgun bır bırımde calısmak ıstıyorum zordurumdayım gecınemıorum ıssızım 05549108747

 7. önlisans mezunuyum.1971 izmir doğumluyum.8 seneden beri çaycılık tbelediyenizde çalışmak istiyorum05388742893emizlikçilik ve aşçılık yapıyorum.hijyen aşçı çırağı sertifikalarım var.

 8. Merhabalar birçok kategori de çalıştım izmir konak doğumluyum. Bornova kız meslek lisesi mezunu ege üniversitesi E. M. Y. O Meyve sebze işletme teknikerliği bölümü son sınıf terk im. Orta derecede ingilizce ve almancam var. Tezgahtar kasiyer şarküteri reyon mal kabul garsonluk çaycılık temizlik makyaj cilt bakımı uzmanlığı gibi bir çok alanda çalıştım. Belediyemizde insan gibi haksızlığa uğramadan çalışmak için bir iş istiyorum. Bir kızım var doğduğundan beri herşeyi ile tek başına ilgileniyorum. Kızımın nafaka parasını bile icra ya vermeden alamadım. Hiç bi destek olmadan yıllardır namusumla kızım için herseye göğüs geriyorum. Şuan egekent2 de ikamet etmekteyim. Bir yardımcı olur ve göz ardı etmez belediyemizde benim de çalışabileceğim bir iş verebilirseniz çok sevinirim. Bilgisayar ve tıbbi sekreterlik sertifikalarım iso haccp kalite güvence sistemleri hakkında sertifikalarım da bulunmaktadır.

 9. 16 yıllık iş tecrübem var.Eşim 2012 yılında trafik kazası geçirdi,şu anda %40 özürlü.2013 yılbaşından beri çalıştığım; KIRÇİÇEĞİ A.Ş.- LOJİSTİK ŞEF’liği görevim, 20 Şubat 2023 ‘te ”KRİZ VAR” denilerek fesih edildi. Acil işe ihtiyacım var. İlgilenirseniz; belirteceğiniz e-mail adresine CV’mi gönderebilirim. Teşekkür ederim.

 10. merhaba..
  End. elektronik önlisans mezunuyum. 6 yıllık raylı sistem tecrübem vardır.Tren sürücülüğü ve trafik kontrol merkezinde dispeçerlik yaptım. Aldığım eğitimlerin sertifikaları mevcuttur.

 11. Is ararken biri bizim sesimizi duyarmi acaba arkamizda bir ensesi kalin oluncami adam gibi isimiz olucak merak ediyoorum is is is emek verip karsiligini almak isiyorum cok bisey değil

 12. Merhaba Ben 1990 Doğumlu Ege üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Mezunuyum. Stajlarımı Bornova Park Bahçelerinde ve Tunceli Tarım İl Müdürlüğünde yaptım. Ayrıca yine Ege üniversitesi Organik Tarım Bölümü Ön Lisans mezunuyum.
  İngilizce eğitimi almış iyi derecede İngilizce’ m var halen eğitime akşamları devam etmekteyim..MEB. onaylı Bilgisayar Kullanım sertifikam ve Branşımla ilgili üniversite de yapılan Meslek konferans ve kurslara katılım belgelerim mevcut.
  Belediyeniz Bünyesinde Park Bahçe Bölümünde Mühendis veya Tekniker herhangi konumda olsun görev verilirse memnun olurum. Ayrıca CV lerim insan kaynaklarında mevcuttur.şimdiden teşekür ederim. Tel.05072620604

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*