Iveco İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

iveco

Iveco İş Başvuru Formu

Iveco İş Başvurusu yaparak Iveco’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Iveco iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Iveco için çalışmak

Iveco için çalışmak taşımacılık endüstrisinde çalışmak isteyen herkes için önemli bir fırsattır. Global bir şirket olması  ve karayolu ile arazi çalışmaları için sunduğu hafif, orta sınıf ve ağır ticari araçların geniş ürün yelpazesi sayesinde şirket Avrupa’da eşsizdir ve otomotiv sektöründe dünya lideridir.

Iveco ayrıca yolcu taşıma araçları, koruma ve sivil koruma amacı ile kullanılan özel araçları da üretmektedir ve yangınla mücadele çalışmaları alanında lider bir rol oynamaktadır.

Önceki yıllarda Iveco taşımacılık sektörü alanındaki hizmetlere odaklanmış ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş çaplı ürün paketleri sunmuştur.

Iveco hem iş piyasasına giren kişiler hem de belirgin profesyonel tecrübelere sahip olan kişiler için ilginç seçenekler sunmaktadır.

CV’nizi Gönderin

Iveco uluslararası bir değere sahip olan lider bir endüstriyel kuruluştur; 100 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olan ve bugün 190 ülkede faaliyet gösteren Fiat Group üyesidir.

Geliştirme programlarımız ilham vericidir ve uluslararası alanda, birçok fırsatları sunmaktadır; İK yönetim sistemlerimiz çalışanın yükselme potansiyeli ve ihtiyaçlarına odaklanılması özelliğine sahiptir.

Iveco Group ve tabii ki Fiat Group bünyesinde hangi iş fırsatlarının şu anda açık olduğunu öğrenmek için lütfen CV’nizi aşağıdaki adrese gönderin

Taleplerinizi ileteceğiniz web sayfası bütün Fiat Group için geçerlidir: mevcut durumları kontrol edebilir ve talebinizi hem Iveco’ya  hem de Fiat Group bünyesindeki diğer şirketlere  iletebilirsiniz.

CV göndermek için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*