İstanbul Ulaşım İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

İstanbul-Ulaşım-logo

İstanbul Ulaşım İş Başvuru Formu

İstanbul Ulaşım İş Başvurusu yaparak İstanbul Ulaşım’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Ulaşım iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ücret Politikası

Ulaşım A.Ş. ‘de kişinin kişisel özelliklerine (deneyimi, öğrenim durumu vb.) ve atanacağı görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve sorumluluk düzeyine göre, Şirket politikası ve piyasa koşulları çerçevesinde bir ücret belirlenir. Şirketimizde Ücretler aylık olarak verilmekte ve Üç ayda bir; bir aylık ücret tutarında ikramiye verilmektedir. Ulaşım A.Ş. ‘ de 2 yılda bir olmak üzere, bağlı bulunulan işçi sendikası Demir Yol-İş ve işveren sendikası MİKSEN arasında toplu sözleşme görüşmeleri yapılmakta ve sözleşmede sağlanılan anlaşma sonucuna göre yıllık zam oranları uygulanmaktadır. Bunun dışında sendikalı olmayan yönetim kademesi personeli için Pozisyon temelli ücret politikası uygulanmaktadır. Bu statüdeki personel ücretlerine, enflasyon ve performansa bağlı olarak yılda 2 kez ücret ayarlama yapılmaktadır.

Ücret Dışı Olanaklar

İstanbul Ulaşım A.Ş.’ nin tüm çalışanları 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca işe alınmakta ve çalıştırılmaktadır. Buna göre çalışanların işe girdikleri ilk günden itibaren S.S.K primleri, İşsizlik Sigorta Primleri gibi her türlü yasal hakları aldıkları maaş üzerinden ödenmekte ve bu her ay sonunda kendilerine verilen bordro ile belgelenmektedir.
Personel ulaşımı, değişik güzergahlara konulan servisler ve servis kullanmayan personelin mavi kart bedeli tutarınca yol parası ödenerek sağlanır. Yemek hizmeti ise, anlaşmalı firma tarafından şirket Genel Müdürlük Tesisleri içerisindeki yemekhanede üretilmekte ve verilmekte, yemekhane hizmetinden faydalanamayan vardiyalı personel için ise yemek bedeli karşılığı tutarı nakdi olarak ücretlerine yansıtılmaktadır.

Çalışan memnuniyetini ve personel motivasyonu artırmak ve çalışanlar arasında birlik ve beraberlik duygularının gelişmesini sağlamak amacı ile çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Ulaşım

İSTANBUL ULAŞIM A.Ş., İstanbul’daki mevcut Tramvay, Metro, Hafif Metro, Füniküler ve Teleferik hatlarının işletmeciliğini yapan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir şirkettir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul’da kent içi raylı sistemlerin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul Ulaşım A.Ş. toplam 125 km uzunluğundaki 10 kent içi raylı sistem hattının işletmeciliğini yapmaktadır. İşletmeciliğini yaptığı Zeytinburnu-Kabataş tramvay hattı Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği tarafından yüksek yolcu talebini karşılama alanında dünyada en iyi uygulama seçilen İstanbul Ulaşım her gün 1.500.000’in üzerinde yolcuya hizmet vermektedir.

İstanbul’da giderek ivme kazanan raylı sistem yatırımlarının tamamlanmasıyla birlikte kısa zamanda çok daha fazla sayıda yolcuya hizmet verecek olan Ulaşım A.Ş. 2005 yılında imzaladığı Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği Sürdürülebilir Gelişme Beyannamesi ile sürdürülebilir gelişme alanındaki taahhüdünü de ortaya koymuştur.

 

23 yorum

  1. 1969 samsun doğumluyum 25yıldır IST alibeyköyde ikamet ediyorum (E)sınıfı ehliyetim var SRC:1.2.3.4 var şoförlük üzerine yardımcı olursanız menmun olurum GSM: 0530 877 47 37

  2. Bi türlü form dolduramiyorum özel güvenlik olarak belediye yada ulaşım aş.olabilir ama dayım da yok ak parti kurulduğundan beri uyeyim ama bi turlu isimi halledemiyorum lütfen yas 40 uç çocuk var yardım istiyorum….

  3. merhaba ben ist bagcılardan fatih sizinle çalışmayı çok isterim acil işe ihtiyacım var sizinle çalışırsam elimden gelenin fazlasını yapmak isterim tel 0536 610 60 98 şimdiden teşekkürler

  4. İMKB TEKNİK VE ENDÜSTÜTÜ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MEZUNUYUM 15YIL MESLEKİ TEJJÜBEM VAR E SINIFI EHLİTİM VAR ULAŞIM AŞ KADROSUNDA MAKİNİST VEYA KADEME BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM İSMAİL KALEM GSM. 0505 657 39 08. SAYGILARIMLA

  5. 1982 doğumluyum üniversite iktisat bölümü mezunuyum işe ihtiyacım var ve ulaşım aş de çalışmak istiyorum b sınıfı ehliyetim var yardımcı olursanız çok minnettar olurum çok sevinirim saygılarımla…

  6. 1977 dogumluyum evlı 2 couk babasıyım src 1 2 3 4 5 belgelerim var ehlıyetım E/D var yardımcı olursanız cok sevınırım tecrübelıyim 536 381 99 54 saygılarımla arz ederim.

  7. S. A ben İmamhatip lisesi mezunuyum bir yıldır elektirik İş yapıyorum şimdi maltepede bakım alanında çalışıyorum özel şirkette A.Ş kaltilmak istiyorum 0541 559 68 18

  8. merhabalar ben demir yolunda 10 yıl tercübem var ve her türlü raylı işmakinaları lokomotif kulandım alın kaynak makinesi exvatör vinç ve hidrolik konusunda pırofesyonelim demir yolun her alanında tercübeliyim

  9. B.sınıfı sürücü belgesi src.2ve4,belgem var.ilkokul mezunuyum.15 yıllık tecrübem var.Evliyim iki çocuk sahibiyim.Acil iş arıyorum.0535 820 54 02.Arz ederim.

  10. S.a 2000 & 2010 otomobil tamirciliği yaptım 2010 & 2023 arası şoförlük yapıyorum kademe veya şoförlük işi arıyorun sormak istedikleriniz için yada iş için ararsanız çok memnun olurum teşekkürler 05384312395 istanbul and yakası sancaktepe…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*