Isparta Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ısparta-belediyesi

Isparta Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Isparta Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Isparta Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Isparta Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Isparta Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Isparta Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Isparta Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Toplam 13 alt kategoriden 13 tanesi burada bulunmaktadır.

Isparta İlçeleri 
► Aksu
► Atabey‎
► Eğirdir‎
► Gelendost‎
► Gönen, Isparta‎
► Isparta (merkez)
► Keçiborlu‎
► Senirkent‎
► Sütçüler‎
► Uluborlu‎
► Yalvaç‎
► Yenişarbademli
► Şarkikaraağaç‎

Isparta Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.isparta.bel.tr/defaultt.asp bağlantısından takip edebilirsiniz.

6 yorum

  1. ısparta merkez de belediyede calışmak istiyorum
    bilgisayar kullanabiliyorum şöförlüğüm var src 1.2.3.4. c.d.e.g ehliyetine sahibim iş arıyorum… baş vuru formunu bulamadım bilmiyorum buradan ulaşabilirmiyim umarım yetkililere ve başkanımıza ulaşır bu istyeğim saygılarımla …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*