Intertech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

intertech_logo

Intertech personel alımı yapacak!

Intertech iş başvurusu yaparak sizde Intertech ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Intertech personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Intertech eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Intertech insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Intertech, finans sektörünün ihtiyaç duyduğu Bilgi Teknolojileri hizmetlerini sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. Bugün 700 kişiyi aşan kadrosuyla başta uzmanlaştığı finans sektörü olmak üzere pek çok sektör için çağdaş ve etkin çözümler üretmeye, benzersiz servis kalitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızla değişen ve gelişen iş hayatının dinamiklerine yerinde ve zamanında uyum sağlayarak oluşturduğu vizyonuyla Intertech, her zaman yenilikçi ve değişen şartlara kolay uyum sağlayabilen çevik bir yapıya sahiptir. Kazandığı ulusal ve uluslararası ödüllerle, kurum içindeki eşsiz dayanışmasını ve hiçbir engel tanımayacağını tüm sektöre kanıtlamış olan Intertech, gücünü aile bireyleri gibi gördüğü uzman çalışanları ve deneyimli yönetici kadrosundan almaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, birçok yerli ve yabancı bankada kullanılan dört Temel Bankacılık Paketi geliştirmiş olan Intertech, bu süre zarfında, müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini hızla genişleterek, Temel Bankacılık, İş Süreçleri Yönetimi, Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İş Zekası Çözümleri konularında uzmanlaşmıştır.

Faktoring ve leasing uygulamaları da geliştiren Intertech bugünlerde, birçok yeni proje üzerinde çalışmaktadır. Mobil uygulamalar ile Facebook/Twitter bankacılığı gibi sosyal medya bankacılığı platformları da son zamanlarda Intertech’in üzerinde yoğunlaştığı projeler arasındadır.

Çeyrek asırdan uzun bir süredir müşterilerine, onların iş ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru ve eksiksiz anlayıp katma değer yaratacak BT çözüm ve hizmetlerini, en yeni teknolojileri kullanarak ve rekabet avantajı sağlayarak, üstün hız, kalite ve düşük maliyet ile sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Intertech, bir Sberbank kuruluşudur. Büyük bir gruba dahil olmanın verdiği güçle, daha yeni ve inovatif projelere imza atmaya hazırlanan Intertech’in asıl hedefi, uluslararası pazarda çözüm ve hizmet üreten BT firmaları arasında yükselen pozisyonunu korurken, benzerleri ve takipçileri arasında fark yaratmaya devam ederek zirvedeki yerini almaktır.

Misyon

Müşterilerine, onların iş ihtiyaçlarını doğru ve eksiksiz anlayarak, katma değer sağlayan BT çözüm ve hizmetlerini, en yeni teknolojileri kullanan ve rekabet avantajı sağlayan hız, kalite ve maliyet ile sunmak.

Vizyon

Uluslararası pazarda çözüm ve hizmet üreten BT firmaları arasında yükselen pozisyonunu korurken, benzerleri ve takipçileri arasında fark yaratmaya devam ederek zirvedeki yerini almak.

İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*