ING Bank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ING BANK ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

ING BANK için çalışma saatleri, personel alımları kariyer fırsatları ve staj imkanlarını okuyabilirsiniz.

ING Bank Hakkında

2007 yılında Oyak bankın hisselerini satın alarak faaliyetlerine başlayan ING Bank, kısa sürede büyük başarılara imza attı. 2019 yılında ise ING “Bank” adını çıkararak sadece ING olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etti.

40’tan fazla ülkede toplam 51.000 çalışanı bulunan ve yurtdışında güçlü bir ekonomisi bulunan dev banka, “Eski köye yeni adet” sloganıyla tanınmaktadır.

 ING Bank Çalışma Saatleri

ING bankası, hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdürtmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına sahiptir ve hafta sonu mesaisi yoktur

ING Bank Çalışma Ortamı

ING bankası, ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlıyor. Merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

ING Bank Kariyer Fırsatları

Bankanın ihtiyaçları doğrultusunda Şube ve Genel Müdürlük kadrolarına deneyimli personel alımı yapılabilen banka içsel olarak da terfi dönüşümleri yapabiliyor.  Deneyimli çalışan ve yeni mezunlar içinde kariyer olanakları sunan dev banka, pozisyonlar için genel yetenek sınavı v İngilizce dil sınavı yapmaktadır.

ING Bank Kariyer

ING Bank ayrıca yurt dışındaki güçlü sermayesi nedeniyle personellerine yurtdışı olanakları sunmakta ve bu fırsat için dil sınavı istemektedir. Kariyer fırsatlarını takip edebildiğiniz bankada şu pozisyonlar mevcuttur:

 • Gişe Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Servis Yetkilisi Uzmanı
 • Banka Müfettişi
 • Banka Müfettiş Yardımcısı
 • Çaycı/Temizlik Personeli
 • Güvenlik Personeli

ING Bank Staj İmkânları

ING Bank üniversitenin 3. Ve 4. Sınıf öğrencilerine ve Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencilerine staj imkânı sunmaktadır. Ticaret meslek lisesi öğrencilerini Genel Müdürlükte değerlendiren ING bankası, şubelerde ise hem üniversite hem lise öğrencilerine yer vermektedir. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında kabul edilir.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

İş ve staj başvurularını ING bankası, kendi sitesinden değerlendirmeye almaktadır.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

10 yorum

 1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 2. Merhabalar;
  Uludağ üniversitesi 2013 işletme mezunuyum. Ihtiyaç dahilinde bankanızin Elazığ subelerinden birinde banko asistanı veya servis görevlisi olarak sizinle çalışmak istemekteyim. B2 seviyesinde ıngilizce ve iyi derecede bilgisayar kullanım sertifikam bulunmaktadir.

 3. Kısaca Özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 TcNolu 12.03.1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Lise Mez. Türkçe Matemetik Bölümü,Bekar-okur yazar 1.70 boy 70 kğ olup,Bilgisayar işletmeni,Özel Güvenlik( silahlı) belgesi,Sivil Savunma Serfk,Yangın Müdahale işçisi ( pratikten),Beden işçisi ( pratikten),Hasta Kabul Kayıt Görevli Belgesi,Kalorifer Ateşçi Belgesi,vb sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyesinde ve şubelerinizde Güvenlik Görevlisi ( silahlı) olarak görev almak isterim.Başarılarda yükselmek hedefimizdir,Saygı ve şükranlarımızla gereğinizi arz ederiz. Email kullanmamaktayım tel numaralarım tercihdir: 05437387034-05449580282

 4. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2023 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  0535 032 2827

 5. Slm ankarada ikamet ediyorum kamu kurumlarında ve bankalarda aktif olarak çalıştım şubem kapandı işsiz kaldım Temizlik büro elemanı çaycı şoförlük güvenlik görevlisi olarak sizinle çalışmaktan onur duyarım
  Cv atabilirim

 6. YILLARDIR HASTANELER VE FABRİKALARDA TEMİZLİK İŞLERİ YAPTIM BU İŞTE TECRÜBELİYİM BANKANIZDA HER TÜRLÜ TEMİZLİK ÇAY İŞLERINI ÇOK İYİ GÜZEL ŞEKİLDE YAPARIM ŞUAN BOŞTAYIM HEMEN BAŞLAYA BİLİRİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*