Hürriyet Gazetesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Hürriyet İş Başvuru Formu

Hürriyet İş Başvurusu yaparak Hürriyet’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hürriyet iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seçme Yerleştirme

Hürriyet ve İştiraklerindeki Seçme ve Yerleştirme uygulamalarının amacı insan kaynakları politikamız doğrultusunda kurum kültürümüzü benimseyip yaşatacak,  pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklere sahip, geleceği birlikte oluşturabileceğimiz en nitelikli çalışanların kurumumuza kazandırılmasıdır.
İnsan Kaynakları ekibi olarak seçme ve yerleştirme sürecindeki temel ilkemiz hiç bir ayrım yapmadan tüm adaylara adil ve objektif davranmak; işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır. Bu bağlamda çalışanlarımızın kariyer fırsatları ve tercihlerini sadece seçme ve yerleştirme sürecinde değil, iç başvuru sistemiyle kariyerlerinin her noktasında destekliyoruz. Çalışanlarımız intranette yayınlanan tüm ilanlara öncelikli olarak başvuru yapabilmekte ve seçme yerleştirme sürecine dahil olabilmektedirler.
Doğru pozisyonlara doğru adayların yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yetkinlik bazlı mülakat süreci, genel yetenek, kişilik testleri  ve pozisyon bazlı vaka çalışmaları ile desteklenmekte ve seçme yerleştirme sürecinde insan kaynakları ile bölüm yöneticileri birlikte çalışmaktadır.

Açık pozisyonlar

  • Muhabir
  • Saha Satış Uzmanı
  • Müşteri Temsilcisi
  • Üst Düzey Yönetici Asistanı
  • Muhasebe ve Kontrol Müdürü

Doğan Holding’in bünyesinde varlığını sürdüren Hürriyet, küresel ekonominin güçlü bölgesel aktörlerinden biri olarak yıllar içinde sektörel gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda esas iş alanı olan gazeteciliğin yanı sıra basım, dağıtım, internet hizmetleri, kitap yayıncılığı, ilancılık, TV program yapımcılığı ve pazarlama alanlarında da bağlı ortaklıkları ve iştirakleri aracılıyla Türkiye’de ve yurtdışında çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 yılında satın alınan ve bugün için %74.28’ine sahip olunan Trader Media East Ltd şirketi Londra Borsası’nda ikincil piyasada işlem görmektedir. Lider bir reklam yayıncılığı şirketi olarak öne çıkan Trader Media East Ltd’nin Rusya, Belarus, Ukrayna, Kazakistan’da bağlı ortaklıkları bulunmaktadır. Hiç kuşkusuz ki bu yatırım Hürriyet’in küreselleşme yolculuğunda önemli bir dönüm noktası teşkil etmektedir.

 

İş başvuru formu için tıklayın.

5 yorum

  1. Ben kedim 1 bucuk sene garsonluk yaptim gerek okul yilarimda gerkse normal yasantimda insani liskilerim kuetlidir cozum odakliyi ikna kabiliytim yuksek zamanla size elimden gelenin en iysini yapicagima soz veriyoru kendim lisede biaktim 201 mayis ayida askerim buda telfon njmaram 05327021774

  2. Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*