Güney Süt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

guney-sut

Güney Süt İş Başvuru Formu

Güney Süt İş Başvurusu yaparak Güney Süt’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Güney Süt iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tüketicilerimizin lezzet beklentilerini, modern teknolojiler ile kalite – fiyat dengesini gözeterek karşılamak, sağlık ve hijyenden taviz vermeksizin her zaman sektöründeki yeniliklerin gerçekleştiricisi olmak.
Güney, Selin, Albi, Medi, Mido ve Leymon markaları adı altında ürettiğimiz ürünlerin, hammadde temininden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya,  yani üretimden tüketicimizin sofrasına kadar “içimiz dışımız bir” sloganı ile güvenilirliğini vurgulamakta ve bu ürünlerimizi “sağlığın ve lezzetin doğal yönü Güney”, ilkesiyle üretimlerini yapmak.
Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı, temel ilkemizdir.
Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriteri, yönü, sağlık ve lezzete dönük, güvenilir ürün ve kaliteli hizmet ile siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır. Firmamızın garantörlüğünde, ürünlerimiz ile tüketiciyi bir aile kavramı içerisinde algılatmak ve bu doğrultuda siz tüketicilerimize hizmet etmektir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*