Gübretaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

gubretas

Gübretaş İş Başvuru Formu

Gübretaş İş Başvurusu yaparak Gübretaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gübretaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi 1953 yılında tarım sektörüne kimyevi gübre girdisi tedarik etmek amacıyla kuruldu. O tarihten bugüne sektöründe hep öncü rolünü üstlendi; Türkiye’nin ilk kimyevi gübre fabrikasını kurdu, ilk fosforlu ve kompoze gübresini üretti. Yarım asrı aşan yolculuğunda “sürekli değişim” ilkesiyle hareket ederek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olmayı başardı. Gübretaş markası sosyal paydaşları tarafından “güven”, nihai tüketiciler olan çiftçiler tarafından ise “kalite” ile birlikte anıldı daima.

Ülkemiz doğalgaz, fosfat kayası, potasyum tuzları gibi hammaddelere sahip olmadığı için kimyevi gübre sektörü tamamen yurtdışına bağımlıdır. Gübretaş Karadeniz havzası ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu’dan ABD’ye, Avrupa’dan Kuzey Afrika’ya kadar dünyanın farklı bölgelerinden ürün ve hammadde tedarik etmektedir. Gübretaş’ı pazarda güçlü kılan yönlerinden biri de büyük ve yaygın bir bayi ağıyla hizmet veriyor olmasıdır. Çiftçilerimiz Gübretaş markalı ürünlere Türkiye’nin 2800 noktasından ulaşabilmektedir. Gübretaş’ın 2010 verilerine göre pazar payı yüzde 29’dir. 

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. koruma klorda makina operatörlügü yaptım 4.30 sene,trakya sanayide sözlesmeli kalite kontrol calıstım,insallah bu iş olur işe ihtiyacım var,umarım bana geri dönüç yaparsınız,cep 05360330585

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*