Full Akaryakıt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Full Akaryakıt İş Başvuru Formu;

Global kuru gıda ve bakliyat pazarının Kuzey Amerika’da halka açık ileri oyuncularından ve aynı zamanda tütün, inşaat, turizm ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren AR Şirketler Grubu 2010 yılı başında FULL markasıyla Alfa Petrol’ü satın alarak akaryakıt ve LPG dağıtım sektörüne tüketicinin tercih edeceği güçlü bir marka yaratma misyonuyla yola çıkmıştır. FULL markası ile hizmet verecek olan şirketimiz, örnek tesisler kurarak gelişimini sürdürmek üzere, altyapı ve istasyon konsepti geliştirme çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Kuruluş aşamasında altyapı yatırımlarına büyük ağırlık veren FULL, sektörde rekabet gücünü artıracak olan yüksek depolama kapasitesi, geniş merkezi istasyon ağı ve lojistik etkinliği ile akaryakıt dağıtım sektörüne güçlü bir giriş yapmaya hazırlanmaktadır.

FULL bayilerine düzenli ve kesintisiz ürün tedariki gerçekleştirebilmek üzere depo ve terminal olanaklarını genişletmek üzere çalışmalarını sürdürmekte, mevcut depo ve terminaller, Marmara, Ege, Batı Karadeniz ve Orta Anadolu’ya uzanan geniş bir coğrafyada bayilere tedarik olanağı sağlamaktadır. Oluşturulan lojistik altyapı sayesinde de uluslararası piyasalardan rekabetçi koşullarda kaliteli ürün tedariki ile sağlanacak avantajların müşterilere yansıtılması hedeflenmektedir.

FULL, en kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerinin hizmetine sunarak çevreye ve insan hayatına duyarlılığını göstermeyi taahhüt etmektedir. Müşteriyle buluşma noktası olan istasyonları sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre önlemleri açısından sahip oldukları yüksek standartlar ile bu duyarlılığın yansımaları olacaktır.

FULL istasyonları en ileri teknoloji ve altyapı sistemleriyle donatılarak, ürün ve servis kalitesinde süreklilik sağlanacaktır. Otomasyon sistemleri ve merkezi izleme modülleri ile donatılacak olan istasyonlarda güvenlik daima ön planda tutulacaktır.

FULL ayrıca bir yeniliğe imza atarak akaryakıt sektöründe İstasyon Yetkilisi Yetiştirme Programını hayata geçirecektir. Bu programla birlikte üniversiteden yeni mezun olmuş, deneyimsiz gençlerimiz akaryakıt istasyonu yönetiminde yetiştirilecek ve Genel Müdürlük bünyesinde yer alan kariyer yolları için deneyim kazandırılacaktır. Kariyer hedefi olan gençlerimizin başvurularını bekliyoruz.

FULL İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları olarak önce insana değer veren, geliştiren ve başarıyı ödüllendiren İnsan Kaynakları uygulamalarını gerçekleştirerek sektörün dinamik, verimli , yüksek performanslı, müşteri odaklı, mutlu ve güler yüzlü insan kaynağını oluşturmak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İstasyon Pompa Görevlisi  Muğla BodrumBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*