Flormar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

flormar

Flormar İş Başvuru Formu

Flormar İş Başvurusu yaparak Flormar’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Flormar iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kurulduğu yıldan bugüne kadınların öncelikle oje seçiminde vazgeçilmez markası haline gelen Flormar takip eden yıllarda ise renkli kozmetik üretimine başladı. Eşsiz renk skalasına zaman içinde yeni kategoriler eşlik etti. Allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujdan ojeye, parfümden cilt bakım ürünlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve uygun fiyat prensibi ile tüm kadınların beğenisine sunmaya başladı. Bu sayede dünya kadınlarını moda ile makyajın eşsiz uyumundan oluşan renkleriyle buluşturdu.

İnsan Kaynakları

Flormar çalışanları olarak global market içerisinde moda ve eğilimlere yön veren bir marka olma vizyonunu paylaşıyoruz. Başarının nitelikli insan gücünden geldiğininbilinci ile eğitim ve teknolojik imkanları çalışanlarımızla paylaşıyor, motivasyonun devamlığını ve memnuniyeti öncelikli değerler arasında tutuyoruz.

Flormar’daki güncel kariyer imkanlarından faydalanmanız ve Flormar ekibinin 
bir parçası olmanız için sizi davet ediyoruz.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

2 yorum

  1. Kozmetik ürünleri sorumlusu makyaj güzellik uzmanı make up kişisel bakım yaşam koçu profosyonel make up golden rose uzmanı avm kozmetik sorumlusu danışman Tekin Acar personeli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*