Evyap Sabun Fabrikası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Evyap Sabun personel alımı ve iş başvuru formu

Evyap Sabun iş başvurularını sürekli olarak kabul etmekte ve açık pozisyonları iş ilanları ile duyurmaktadır. Kariyer fırsatları hakkında bilgi almak ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Evyap Sabun hakkında

Evyap Sabun 1927 yılında faaliyete geçmiş ve Erzurum’da küçük bir atölyede hizmete başlamıştır. Küçük bir dükkandan büyük bir firmaya dönüşen Evyap Sabun, yakaladığı kalite ile sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe ve bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoride hayatın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

Evyap Sabun insan kaynakları politikası

Evyap Sabun insan kaynakları departmanınca yapılan açıklamaya göre, insan kaynakları, en değerli kaynağının, çalışanlarımızı etkin ve verimli kılarak, performansına göre ödüllendirerek, objektif kriterler doğrultusunda yöneterek, motivasyonunu daima yüksek tutan bir çalışma ortamı ile besleyerek, potansiyellerine ulaşmasını sağlamak olduğunu belirtmektedir.

Evyap Sabun kariyer fırsatları

Evyap sabun öncelik olarak çalışanlarının performans ve potansiyellerini objektif bir şekilde ölçmekte ve bu planlama ile atama, terfilerde çalışanlarını değerlendirip iç işe alım yapmaktadır.

Evyap Sabun ücretlendirme ve yan haklar

Evyap Sabun şirket içinde adil, tutarlı, piyasa ile rekabetçi bir ücret ve toplam gelir politikası uygulayabilmek adına iş ailesi ve kademe bazlı bir ücret yapısı uygulamaktadır.

Evyap Sabun yan hakları nelerdir?

Bu sistemde çalışanlarına şu yan hakları sağlamaktadır:

 • Yemek
 • Yakacak yardımı
 • Ayakkabı çeki
 • Bayram yardımları
 • Erzak yardımı
 • Akaryakıt yardımı
 • Özel Sağlık Sigortası
 • Yıllık izin yardımı

Evyap Sabun iş başvuru formu

İki şekil başvuru formu bulunduran Evyap Sabun hem çalışan iş başvuru formu hem de staj başvuru formu ile değerlendirme yapmaktadır. Evyaport sistemi ile iş başvuru formuna ulaşabildiğiniz şirkete başvuru yapmak için https://www.evyapport.com/basvuru-formu.php bu adresi kullanabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Satış Yöneticisi (İstanbul Avrupa)İstanbul(Avr.)
Long Term Marketing Internİstanbul(Asya)
Long Term R&D Internİstanbul(Asya)
Long Term Production Planning Internİstanbul(Asya)
Human Resources Intern – Long Termİstanbul(Asya)
Production Intern – Long Termİstanbul(Asya)

17 yorum

 1. Merhaba 1975 doğumluyum lise mezunuyum 7 yıl temizlik ekip şefliği yaptım . Sizinle çalışmak istiyorum üretim bölümlerinde ilgilenirseniz sevinirim saygılar

 2. Merhaba ben yüzde 69 engelliyim daha önce ev tapta çalıştım 7sene el ambalajında ürünlerinizi tanıyorum tekrardan orda çalışmak isterim engelli alımı olduğun da dönerseniz çok sevinirim ??

 3. Merhaba bende evyap ailesine girmek istiyorum daha önce gittim lise okumayani almıyoruz dediler orta okulu da bitirdim liseyi de okuyorum gittim form bile doldurtmadilar bizi gönderdiler hayaller evyap ta çalışmak imkansızı istemiyorum aslında kimse sesimizi duymuyor lütfen bize de bir fırsat verin saygilar

 4. Merhaba toplamda 16 yıllık mazacilik geçmişim var İstanbul’da rammar gurup gıros.ve heppiy center narketde maza şefi ve maza müdür yardımcısı olarak görev aldım ayrılış nedenim il degisikligi yapdihim için ayrildim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*