Evci Plastik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

evci-plastik-is-basvurusu

Evci Plastik İş Başvuru Formu

Evci Plastik İş Başvurusu yaparak Evci Plastik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Evci Plastik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk plastik sektörünün dünya plastik sektöründeki payi, her geçen gün artmaktadir. Türkiye; plastik mamül isleme kapasitesi ile Avrupa da giderek söz sahibi olmaya baslamistir, Türkiye yaptigi ihracatlarla da farkli cografyalarda ismini duyurmayi basarmistir. Plastik sektöründeki bu gelismelere ve artan yeni ihtiyaçlara paralel olarak 1982 yilinda kurulan Evci Plastik tesislerinde Pvc seffaf, örgülü, sera soft sulama hortumlari, oksijen asetilen hortumlar, gaz hortumlari, thermo hortumlar, emici –verici spiral hortumlar, spiral lavobo hortumlari, pvc ve polietilen borular genis ürün yelpazesi içinde üretilmektedir. Patentli ürünleriyle adindan söz ettiren firmamiz markalasma ve kurumsallasma sürecinde çalismalarina hiz vermistir.

Misyonumuz

Üretmis oldugu tüm ürünleri ile müsteri memnuniyetini saglamak ve üst seviyeye çikarmaktir.

Vizyonumuz

Kendi sektöründe ülkemizde rakipsiz tek lider firma ve dünyada ilk 10 üretici firma arasında olmak.

Kalite politikamız

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyilestirerek müsteri memnuniyetini en üst düzeyde saglamasi için fiyatta, teslimatta ve kalite yönetim sisteminde en uygun sartlarda hizmet vermek, müsteri ihtiyaç ve beklentilerinin karsilanmasi amaci ile planli bir sekilde kalite iyilestirme çalismalarina öncelik vermek, Evci Plastikin kalite politikasidir.

Grup Şirketleri;

  • Evci Plastik Ukrayna
  • Yalova Eforsan Plastik
  • Evci Yapı Market
  • Evci Nalburiye

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

  1. Makina bakım ustasıyım ukraynada ailem olduğundan dolayı ukraynada iş aramaktayım 05453089928 telefonum şu anda Gemak tersanesinde mekanik bakım işletme şefi olarak görev yapmaktayım saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*