Etc Telekomünikasyon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

etc

Etc Telekomünikasyon İş Başvuru Formu

Etc Telekomünikasyon İş Başvurusu yaparak Etc Telekomünikasyon ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Etc Telekomünikasyon iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Genel Bakış

ETC ; tüm çalışanları için gelişimi ve ekip ruhunu destekleyen, şirket hedeflerinin her çalışan tarafından içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler.

ETC; insan ilişkileri güçlü, yaratıcı, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

Çalışma Felsefemiz

ETC’ nin değerleri çalışanlarıyla oluşmuştur. Başarılı bir İnsan Kaynakları sisteminin kurulmuş olması; işe alımlar, çalışanları geliştirmek ve motivasyon düzeyini yüksek kılmak açısından önemlidir.

Felsefemiz; üç ana değer üzerine kurulmuştur:

— Müşteri odaklılık

— Profesyonellik

— Yaratıcılık

Yeni oluşan iş şartlarına uyum sağlama yeteneği hem organizasyonların hem de kişilerin başarısı için anahtardır. ETC sürekli gelişimi teşvik eder, çalışanının değişime uyum sağlama ve değişimden yararlanma yeteneklerini geliştirmesi için imkanlar sağlar.
İş başvuru formu ve bilgi için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*